فوتبال ایران / شناسه خبر: 85470 / تاریخ انتشار : 1397/7/1 17:44
|
احتمال برگزاری بازی دوستانه با قطر و یک تیم آفریقایی

اردوی نهایی تیم ملی در امارات یا قطر

در صورت همکاری اماراتی‌ها تیم ملی اردوی نهایی خود را در این کشور برگزار خواهد کرد. در صورتی که امارات در این خصوص همکاری نداشته باشد، تیم ملی اردوی متصل به جام ملت‌ها را در قطر برگزار می کند.

ایران ورزشی آنلاین /درست بعد از اینکه اعلام شد قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال نهایی و بخشی از بودجه برنامه آماده‌سازی تیم ملی تا جام ملتها نیز فراهم شده است اخباری از بازی‌های تدارکاتی در خبرزاری ها بازتاب داشت.

در این راستا گفته می شود برنامه تیم ملی تا برگزاری جام ملت‌ها تدوین شده و طبق برنامه و در صورت همکاری اماراتی‌ها تیم ملی اردوی نهایی خود را در این کشور برگزار خواهد کرد.در صورتی که میزبان جام ملت‌ها در این خصوص همکاری نداشته باشد، تیم ملی اردوی متصل به جام ملت‌ها را در کشور قطر برگزار می‌کند.این اردو بعد از پایان نیم فصل لیگ برتر شروع می شود.

از سوی دیگر خبر آمده تیم ملی یک دیدار دوستانه با قطر برگزار خواهد کرد که البته زمان قطعی و مکان این مسابقه هنوز مشخص نیست و در آینده اعلام خواهد شد.همچنین برگزاری یک دیدار تدارکاتی با تیمی آفریقایی در دستور کار کادرفنی تیم ملی قرار دارد اما برگزاری این مسابقه هم نهایی نشده است.

قاعدتا این دو مسابقه در صورت نهایی شدن باید در فیفادی‌های ماه اکتبر یا همان اردوی متصل به جام ملتها برگزار شود.

3-180

captcha
تازه ها
بیشتر