فوتبال ایران / شناسه خبر: 85458 / تاریخ انتشار : 1397/7/1 17:05
|
شاید در قطر، شاید هم در تهران

یک بانک اسپانسر ایران – برزیل

شاید تا پایان امسال بازی دوستانه ایران - برزیل تکرار شود. مسابقه ای که معلوم نیست با حضور کی روش باشد یا نه هر چند کارلوس معتقد است بازی با تیم های بزرگ به درد نمی خورد.

ایران ورزشی آنلاین /مهدی تاج قبل از از جام جهانی اعلام کرده بود تیم ملی ایران پس از جام جهانی و پیش از جام ملت‌ها دیدار دوستانه‌ای را با برزیل در تهران برگزار خواهد کرد.با این حال این اتفاق رخ نداد و حالا با نامه‌نگاری صورت گرفته تیم ملی ایران برای حضور در تورنمنتی در قطر دعوت شده است. تورنمنتی که با حضور تیم‌های ایران، قطر، برزیل و یک تیم دیگر برگزار خواهد شد که تاریخ برگزاری این تورنمنت هم اواخر اسفند ماه 97 و اوایل فروردین ماه 98 است.

تاج همچنین گفت:«در خصوص هماهنگی‌های این بازی جلسه‌ای با سفیر برزیل داشتیم. با برزیل 28 اسفندماه در قطر بازی خواهیم کرد. تورنمنتی با حضور ایران، قطر، برزیل و یک کشور دیگر برگزار می‌شود.این را پیش‌بینی کردیم که اگر این اتفاق رخ ندهد، در داخل کشور این بازی را برگزار کنیم و رایزنی‌ها را انجام می‌دهیم. یک بانک اسپانسر این ماجراست که هم این موضوع و هم موضوع حضور در تورنمنت مراحل خودش را طی می‌کند.»

3-165

captcha
تازه ها
بیشتر