فوتبال ایران / شناسه خبر: 85411 / تاریخ انتشار : 1397/7/1 12:58
|
مصدومیت رایان مقابل گیلینگهام

صدرنشینی پتربورو در روز آسیب‌دیدگی تفضلی

رایان تفضلی در ترکیب ثابت پتربورو قرار گرفت اما بین دو نیمه تعویض شد. او به دلیل آسیب‌دیدگی جای خود را یورفرت ولزی داد تا ادامه بازی را از روی نیمکت تماشا کند.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از شکست مقابل پورتسموث و واگذاری صدر جدول رده‌بندی به این تیم مشهور، پتربورو یونایتد به خانه گیلینگهام رفت تا برابر این تیم نه‌ چندان قدرتمند بازی کند. دیداری که در ورزشگاه پرستفیلد برگزار شد و با نتیجه 4 بر 2 به سود پتربورو به پایان رسید. گل‌های پتربورو را در این بازی، واکر، دمبله، تونی و کوکه به ثمر رساندند و البته ریلی و بیرن نیز برای گیلینگهام گل زدند. گل‌هایی که نتوانست مانع شکست میزبان شود.

رایان تفضلی در ترکیب ثابت پتربورو قرار گرفت اما بین دو نیمه تعویض شد. او به دلیل آسیب‌دیدگی جای خود را یورفرت ولزی داد تا ادامه بازی را از روی نیمکت تماشا کند. تفضلی این فصل یکی از بازیکنان کلیدی پتربورو بوده و نقش غیر قابل انکاری در کسب نتایج درخشان این تیم ایفا کرده. تفضلی با این 45 دقیقه، آمار دقایق حضورش در زمین را به 766 رساند. او در این دقایق، یک گل هم زده و در دفاع هم بازیکن تاثیرگذاری بوده.

پتربورو با این برد و با توجه به تساوی خانگی پورتسموث مقابل ویکامب‌واندرز، با 22 امتیاز صدر جدول را در اختیار گرفت و دوباره در رده نخست ایستاد. پورتسموث با 21 امتیاز نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده پتربورو است و ساندرلند و دانکسترروورز نیز در رده‌های سوم و چهارم جدول قرار دارند. 

 

12

captcha
تازه ها
بیشتر