ورزش ایران / شناسه خبر: 85198 / تاریخ انتشار : 1397/6/30 11:49
|

حذف کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی با قانون جدید اتحادیه جهانی

مراسم قرعه‌کشی مسابقات کشتی آزاد جوانان جهان در حالی در اسلواکی برگزار شد که یکی از نگرانی‌های ایران در برخورد با قرعه دردسرساز برطرف شد.

ایران ورزشی آنلاین / کشتی گیر وزن ۷۹ کیلوگرم رژیم صهیونیستی با قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی از جدول رقابت های جوانان جهان حذف شد.

هیأت رییسه اتحادیه جهانی کشتی در نشست اخیر خود در ایتالیا که همزمان با رقابت‌های جوانان اروپا برگزار شد، قانونی را تصویب کرد که اگر مربیان و یا سرپرست یک کشور، در هنگام مراسم قرعه کشی حضور نداشته باشند، قرعه کشی کشتی گیر انجام نمی‌شود و کشتی گیر آن کشور از دور رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شود. با توجه به این قانون، در حالی که نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد رژیم صهیونیستی، برای شرکت در رقابت‌های جوانان جهان در اسلواکی حضور  داشت، به علت غیبت مربی‌اش در مراسم قرعه کشی، از جدول مسابقات کنار گذاشته شدحال باید دید تکلیف نمایندگان اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم رژیم صهیونیستی در مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم چه می شود؟

قانون جدید اتحادیه جهانی با پیشنهاد کشورهای صاحب نام دنیا از جمله ایران، آمریکا و روسیه و به منظور انجام قرعه کشی در بهترین شرایط و به دور از هر گونه شائبه‌ای به تصویب رسیده است. این قانون صرفا در مسابقات اصلی زیر نظر اتحادیه اعمال می‌شود.

ص5

captcha
تازه ها
بیشتر