ورزش جهان / شناسه خبر: 85056 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 18:49
|
مهربان‌ترین گزارشگر فوتبال در دنیا

معجون جذاب فوتبال و مادر

تصویر مادری که دیدار‌های باشگاه پالمیراس را برای فرزند نابینایش گزارش می‌کند، بسیاری از هواداران فوتبال در جهان را تحت تاثیر قرار داده است.

ایران ورزشی آنلاین / مقوله هوادارای در دنیای فوتبال یک پدیده عجیب و حتی غیرقابل باور است. عشق به فوتبال حد و مرزی نمی شناسد و همین سبب شد تا تصاویر بدیعی از این عشق به تصویر کشیده شود که شاید در دنیای امروزی باور آن غیرممکن است.

عشق مادر به فرزند اما یک عشق ازلی و فطری است که نمی توان بر روی آن قیمت گذاشت و با متر و معیار خاصی آن را اندازه گرفت. ترکیب این دو پدیده یعنی عشق فوتبال و مهر مادری، حالا معجونی را بوجود آورده که بدل به یکی از صحنه های خاص دنیای فوتبال شده که شاید لطیف ترین و جذابترین صحنه ثبت شده از فوتبال باشد.

تصویر مادری که دیدار‌های باشگاه پالمیراس را برای فرزند نابینایش گزارش می‌کند، بسیاری از هواداران فوتبال در جهان را تحت تاثیر قرار داده است. پسر بچه هوادار پر و پا قرص باشگاه پالمیراس است و با پیراهن تیمش، در ورزشگاه حاضر شده است. او حتی یک بار هم بازی تیم محبوبش را از نزدیک تماشا نکرده بلکه آنها را از کلام مادرش و صدای تماشاگران داخل ورزشگاه حس کرده است. تصویر زیر که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، هواداران بسیاری را در دنیا تحت تاثیر قرار داده است. مادر تمام طول بازی و اتفاقاتش را برای پسرش که تا به حال فوتبالی تماشا نکرده، گزارش می‌کند و درک پسربچه از فوتبال، از طریق صحبت‌های مادرش است که به نظر او نیز هوادار پر و پا قرص پالمیراس است.

12

 

captcha
تازه ها
بیشتر