فوتبال ایران / شناسه خبر: 85037 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 17:03
|
صدور رأی مدیرسابق تیم ملی و پرسپولیس بعد از عاشورا

دلیل طولانی شدن بررسی پرونده پیروانی / به خاطر آبرو

عضو کمیته استیناف می‌گوید: «دلیل بررسی ها و تحقیقات زیاد ما این است که آبروی افراد در میان است و باید با دقت پرونده را بررسی کنیم تا حق فردی ضایع نشود.»

ایران ورزشی آنلاین / بعد از انتظاری طولانی برای اعلام رأی نهایی استیناف درباره پرونده افشین پیروانی، بالاخره این کمیته وعده داده که نهایتاً تا 9 یا 10 روز دیگر، یعنی بعد از تعطیلات تاسوعا، عاشورا رأی خود را درباره مدیر سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کند.

بعد از اینکه حواشی مختلف درباره افشین پیروانی، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال را به صدور حکم محرومیت 5 ساله برای او مجاب کرد، پیروانی اعتراضش را به استیناف برد. با اینکه بررسی پرونده در استیناف حسابی طول کشیده اما او در تمام طول این مدت هیچ اظهارنظری نکرد و منتظر ماند تا بررسی‌های نهایی انجام شود. زمزمه‌هایی هم البته از استیناف به گوش می رسید که در راستای بررسی پرونده بیش از 40 نفر را احضار و از آن‌ها درباره ماجرا پرس و جو کرده است.

به توصیه مهدی دادرس، به عنوان عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اما کمی دیگر اگر صبر کنیم، ضرر نمی‌کنیم و رأی پرونده هم اعلام خواهد شد. دادرس می‌گوید: « پرونده افشین پیروانی تا نهایت ۹ - ۱۰ روز دیگر اعلام خواهد شد و دلیل بررسی ها و تحقیقات زیاد ما این است که آبروی افراد در میان است و باید با دقت پرونده را بررسی کنیم تا حق فردی ضایع نشود.»

پرونده افشین پیروانی یکی از مهم‌ترین پرونده‌های استیناف است و خیلی ها منتظر صدور رأی این پرونده هستند. به همین خاطر هم مسوولان این کمیته همه تلاش خود به کار گرفته‌اند که رأیی صادر کنند که کوچکترین شبهه‌ای به آن وارد نشود.

2 – 220

captcha
تازه ها
بیشتر