فوتبال ایران / شناسه خبر: 85035 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 16:54
|
در اولین هفته از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

کاوه و ۲۹ هزار هوادار بروژ منتظر دورتموند

ورزشگاه جان بریدل به عنوان خانه بروژ ظرفیت 29042 نفر را دارد که به محض آغاز پیش فروش بلیت ها در کمتر از چهار ساعت تمام این بلیت ها به طرفداران با قیمت های پایه 40 ، 50 و 70 یورو به فروش رفت.

ایران ورزشی آنلاین /بعد از حذف دیناموزاگرب و صادق محرمی در یک قدمی رسیدن به لیگ قهرمانان،کاوه رضایی تنها فوتبالیست ایرانی است که این فصل می تواند حضور در این مسابقات فوق‌العاده را تجربه کند و حتما  برای بازی نخست مقابل بوروسیادورتموند اشتیاق و انگیزه فراراوانی دارد.

باشگاه بروژ به عنوان تنها سهمیه بلژیک در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بعد از سال ها غیبت طعم رقابت با بهترین باشگاه های قاره سبز را خواهد چشید. سران باشگاه بعد از مشخص شدن قرعه کشی رقابت ها و هم گروهی با آتلتیکو مادرید، دورتموند و موناکو در آستانه اولین میزبانی از حریف آلمانی بلیت های این بازی را پیش فروش کردند که در کمتر از چهار ساعت ظرفیت ورزشگاه پر شد.

ورزشگاه جان بریدل به عنوان خانه بروژ ظرفیت 29042 نفر را دارد که به محض آغاز پیش فروش بلیت ها در کمتر از چهار ساعت تمام این بلیت ها به طرفداران با قیمت های پایه 40 ، 50 و 70 یورو به فروش رفت تا سه شنبه شب جدال کاوه رضایی و یارانش با دورتموندی ها در ورزشگاه سرتاسر پر از تماشاگر برگزار شود.

3-185

 

captcha
تازه ها
بیشتر