فوتبال ایران / شناسه خبر: 85034 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 16:48
|

اردوگاه قرمز/ رونمایی از پیراهن‌های پرسپولیس و الدحیل

پرسپولیس که در بازی رفت سفیدپوش بود، دوشنبه با لباس یکدست قرمز به میدان می‌رود و الدحیل هم لباس‌های طوسی رنگ خود را به تن خواهد کرد.

ایران ورزشی آنلاین /

پرسپولیس قرمز، الدحیل طوسی

در جلسه هماهنگی پیش از دیدار برگشت پرسپولیس ایران و الدحیل ، رنگ پیراهن دو تیم مشخص شد. پرسپولیس با لباس‌های یکدست قرمز و دروازه‌بانش با لباس سورمه‌ای و الدحیل که دروازه‌بانش آبی می‌پوشد، با لباس‌ طوسی به میدان خواهند رفت. نیمکت‌نشین‌هاش پرسپولیس کاور قهوه‌ای می‌پوشند، نیمکت‌نشینان الدحیل کاور بنفش و داوران هم با لباس‌های سبز رنگ در زمین حاضر خواهند شد.

ورود به ورزشگاه از 12:30

باشگاه پرسپولیس تاکید کرده با اینکه درهای ورزشگاه ساعت 12:30 روز دوشنبه باز خواهد شد، حتی تماشاگرانی که بلیت اینترنتی خریده‌اند، باید زودتر به ورزشگاه مراجعه کنند. ضمن اینکه هیچ بلیتی برای جایگاه و روبروی جایگاه در ورزشگاه فروخته نخواهد شد چرا که همه بلیت‌های این دو قسمت فروخته شده است.

تیم داوری در تهران

تیم داوری بازی پرسپولیس و الدحیل را ای‌اف‌سی دو روز پیش از این بازی معرفی کرد. روشن ایرماتوف (داور)، رسولف عبدو خمیدلو (کمک داور اول)، سعیدف جهانگیر (داور دوم)، شادموتوف، کووالنکو والنتین و کانتاشف تیم داوری این بازی هستند. پاول لوزانوف (مدیر مسابقات ای‌اف‌سی)، لین فنگ (افسر امنیتی ای‌اف‌سی) کمال توکباف (ناظر مسابقه)، کوان چونگ چول (ناظر داوری) و اصغر مازیار (ناظر فنی) هم به تهران آمده‌اند.

ایمن حسین پرید

مهاجم ملی‌پوش عراقی که پرسپولیس خواهان او بود، به الصفاقسی تونس پیوست. صحبت از ایمن حسین است. همان بازیکنی که به خاطر امضای تفاهم‌نامه با پرسپولیس بدون اطلاع باشگاه النفط عراق که تحت قرارداد آن بود، جریمه شد. این بازیکن ملی‌پوش که می‌گفتند از نیم‌فصل به تیم برانکو می‌آید، حالا به تونس رفته و با الصفاقسی تونس قرارداد بسته است.

بوضیاف بازی می‌کند؟

کریم بوضیاف برگشته اما قطری‌های مطمئن نیستند که معلول بازی‌اش بدهد. این را روزنامه العرب نوشته: «بوضیاف پس از گذاراندن دوران مصدومیتش آماده بازی شده و حالا منتظر یک اشاره‌ی نبیل معلول است تا در دیدار با پرسپولیس وارد زمین شود.»

 

2 – 350

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر