فوتبال ایران / شناسه خبر: 85015 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 16:08
|
سامان ، دو گل در سه بازی

قدوس لیاقت ۴ میلیون یورو را داشت

سایت lig1 فرانسه نوشت در میان تمام خریدهای جدید امی‌ین قدوس ثابت کرده لیاقت سرمایه گذاری سنگین باشگاه در پرداخت بیش از 4 میلیون یورو به اوسترشوندس را داشت.

ایران ورزشی آنلاین /سامان قدوس در اولین حضور کامل و نود دقیقه ای در ترکیب امی‌ین با وجود گل زیبایی که به ثمررساند نتوانست مانع شکست خانگی پرگل تیمش مقابل لیل شود.ستاره دوتابعیتی فوتبال ایران گل دوم تیمش را در اولین دقیقه وقت های تلف شده از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمررساند تا با این گل لقب بهترین خرید تابستانی آمیان را به خود اختصاص دهد.

سامان در اولین بازی خود موفق شد یکی از چهار گل تیمش مقابل ریمس را با ضربه سر دیدنی به ثمربرساند تا شروعی رویایی با امی‌ین داشته باشد. مهاجم ایرانی در مقابل سنت اتین نیمکت نشین شد تا تنها برای دقایقی در نیمه دوم به میدان برود تا در بازی بدون گل دو تیم سهم داشته باشد.سومین بازی او با پیراهن امی‌ین در لاشامپیونه منجر به ثبت اولین بازی کامل شد تا در این بازی قدوس دومین گل خود در سومین بازی را به ثبت رسانده و عملکردی خیره کننده از خود برجای بگذارد.

سایت lig1 فرانسه با انتشار گزارشی از قرار گرفتن گل دیدنی مهاجم ایرانی در بین کاندیداهای گل هفته لوشامپیونا از نمایش فوق العاده سامان تمجید کرد و نوشت:«در میان تمام خریدهای جدید امی‌ین قدوس ثابت کرده لیاقت سرمایه گذاری سنگین باشگاه در پرداخت بیش از 4 میلیون یورو به اوسترشوندس را داشت چون زدن دو گل در سه بازی نخست لوشامپیونا بهترین مهاجم لیگ سوئد در سال های گذشته را مدعی آقای گلی در فرانسه کرده است.»

3-220

 

  

captcha
تازه ها
بیشتر