فوتبال ایران / شناسه خبر: 85009 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 15:55
|
فیفادی محرمی و قلی زاده را هم نیمکت نشین کرد

بسته خبری لژیونرها / طاعون نیمکت نشینی

بعد از اردوهای تیم ملی و بازی در فیفادی بازیکنانی مثل صادق محرمی و علی قلی زاده هم روی نیمکت تیم های اروپایی شان نشستند.

ایران ورزشی آنلاین /چند خبر کوتاه از لژیونرهای ایرانی:

طارمی گل نزد

در ادامه دیدارهای هفته پنجم لیگ ستارگان قطر شنبه شب تیم الغرافه پذیرای تیم ام‌صلال بود و با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد. مهدی طارمی 90 دقیقه در ترکیب الغرافه بازی کرد.در جدول رده‌بندی الغرافه با اندوخته 7 امتیازی ششم است.در برد 3 بر2 الاهلی مقابل خریطیات هم امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده 90 دقیقه در ترکیب تیم شان بودند.الاهلی با 6 امتیاز در رده نهم قرار دارد.

صادق هم نیمکت نشین شد

شنبه شب در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر کرواسی تیم صدرنشین دینامو زاگرب میهمان تیم میانه‌جدولی گوریسا بود و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.اولمو، هافبک 20 ساله و اسپانیای دینامو زننده تنها گل این بازی در دقیقه 49 بود.صادق محرمی در این بازی نیمکت‌نشین بود اما از دقیقه 69 وارد میدان شد.در جدول رده‌بندی دینامو زاگرب با 17 امتیاز صدرنشین است.

قلی زاده فقط 7 دقیقه

در چارچوب هفته هفتم ژوپیلر لیگ بلژیک شنبه شب رویارویی  استاندارد لیژ و شارلوا با تساوی بدون گل پایان یافت.علی قلی‌زاده، از دقیقه 83 این بازی به جای ماسیمو برونو وارد میدان شد.امید نورافکن، دیگر بازیکن ایرانی شارلوا در فهرست 18 نفره حضور نداشت.شارلوا با این تساوی خارج از خانه 7 امتیازی شد و در رده نهم جدول 16 تیمی ژوپیلر لیگ قرار گرفت.

پاس گل کرملاچعب

رضا کرملا‌چعب که بعد از ترک فوتبال ایران به تیم KPV فنلاند پیوسته است، در دیدار شنبه شب تیمش در لیگ دسته یک این کشور  به میدان رفت.مهاجم پیشین پرسپولیس در این دیدار 75 دقیقه در میدان بود و با یک پاس گل و  به ثمر رساندن یک گل، نقش بسزایی در پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل تیم صدرنشین این رقابت‌ها داشت.این تیم با برد اخیرش در صدر لیگ دسته یک فنلاند قرار گرفت.

اولین بازی پورعلی گنجی

بامداد یکشنبه تیم‌های واسلند و یوپن در هفته هفتم ژوپیلر لیگ بلژیک به مصاف هم رفتند که این رویارویی برنده‌ای نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید.مرتضی پورعلی‌گنجی این بازی برای نخستین‌بار با پیراهن تیم یوپن در ژوپیلر لیگ بلژیک به میدان رفت و در دقیقه 78 تعویض شد.یوپن با این تساوی 7 امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد.

 

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر