ورزش ایران / شناسه خبر: 85005 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 16:11
|

صالحی امیری: محدودیت ها را به لالوویچ گفتیم

رییس کمیته ملی المپیک ایران دیدار با رئیس اتحادیه جهانی کشتی را بسیار مثبت و تاثیرگذار ارزیابی کرد و از قول لالوویچ از حمایت ویژه از کشتی ایران خبر داد.

ایران ورزشی آنلاین / نشست صالحی امیری و لالوویچ، رییس اتحادیه جهانی حال و هوای خوبی داشته و پیش بینی می شود که برخی از دردسرهای کشتی کاسته شود. از حرف های رضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک بعد از دیدار با لالوویچ هم اینطور برداشت می شود که توافق هایی صورت گرفته است.

او می‌گوید:«این نشست مثبت و تاثیر گذار بود. لالوویچ دراین دیدار ضمن اعلام رضایت از همکاری نزدیک فدراسیون کشتی ایران با اتحادیه جهانی، کشتی ایران را یکی از ارکان اصلی این رشته در دنیا معرفی کرد.»

صالحی امیری ادامه می‌دهد:«در این دیدار که دیداری کاملا صمیمانه بود به خدمات ارزشمند رسول خادم ریاست فدراسیون کشتی ایران و همچنین ظرفیت این رشته در کشور و طرفداران میلیونی آن اشاره و برخی محدودیت ها را نیز مطرح کردیم. لالویچ  به شرایط کشتی ایران کاملا اشراف دارد و حتی می توان گفت که او خود از علاقمندان کشتی ایران و همچنین کشتی ایرانی است.»

رییس کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که بعد از این دیدار آیا همچنان دغدغه ای برای بروز حاشیه و مشکل برای کشتی ایران وجود دارد یا خیر؟ اینگونه پاسخ می‌دهد:«واقعیت این است که خود لالوویچ هم بر پتانسیل و زمینه های مثبت موجود در کشتی ایران از استعدادهای نوجوان و پرشمار گرفته تا تماشاگران و علاقمندان میلیونی اشراف و شناخت کامل دارد؛ ضمن اینکه او در این نشست قول داد از بروز هر گونه مشکلی که باعث ایجاد حاشیه برای این رشته در ایران می شود جلوگیری کند. امیدواریم با ایجاد تعاملات هر چه بیشتر از این رشته ملی، بومی و ورزش اول کشورمان حمایت و حراست نماییم.»

سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک کشورمان در پایان با اشاره به دعوتش از لالوویچ برای حضور در ایران می گوید:«امیدواریم این اتفاق با پی‌گیری فدراسیون کشتی هر چه سریعتر بیفتد تا با یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی بتوانیم ظرفیتهای موجود را کاملا واضح و دقیق به رییس اتحادیه جهانی نشان داده و روابط خوب این مجموعه با ورزش ایران را عمق ببخشیم.»

4/ 280*160

captcha
تازه ها
بیشتر