فوتبال ایران / شناسه خبر: 85004 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 15:58
|
قسط‌های عقب افتاده و پرونده جدید

‌استقلال حواسش به ماجرای شجاعیان هست؟

پرونده شجاعیان هم این روزها برای استقلال دردسرشده است.

ایران ورزشی آنلاین / بازهم صحبت از داریوش شجاعیان است، بازیکنی که برای استقلال فعلا بازی نمی کند، امابه لطف رضایتنامه گران قیمتی که داشت هر چند وقت یک بار سوژه می شود. استقلالی ها هنگام خرید با باشگاه تبریزی قرار گذاشتند که به صورت قسطی پول رضایتنامه شجاعیانرا پرداخت کنند، اما آبی ها هر بار در پرداخت قسط ها تاخیر دارند و این تاخیر باعث نارضایتی باشگاه تبریزی شده است.در ابتدا مسئولان این باشگاه تبریزی اعتراضی به این تاخیر نکردند و بدون سرو صدا قائله را ختم به خیر کردند اما بد قولی‌های استقلالی‌ها ادامه‌دار شد و در نهایت و پس از گذشت یک فصل نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز رسما اعلام کرد که قصد برگرداندن شجاعیان را داریم. موضوعی که باعث شد تا تبریزی‌ها به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کنند.

پس از شکایت مسئولان باشگاه ماشین‌سازی، باشگاه استقلال فرصت داشت تا به این خواسته تبریزی‌ها واکنش نشان دهد و رسما نامه‌ای به کمیته تعیین وضعیت بزند اما آن‌ها اعتنایی به این موضوع نکردند و حالا ممکن است رای نهایی به ضررشان تمام شود.

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فوتبال به زودی رای خود را براساس مستندات و عدله باشگاه ماشین‌سازی صادر می‌کند و اگر نصیرزاده مدارک قابل قبولی داشته باشد بدون شک شجاعیان پس از پشت سرگذاشتن مصدومیت دوباره باید برای ماشین‌سازی به میدان برود. در این بین معلوم نیست این بی‌توجهی مسئولان باشگاه استقلال به ابلاغیه کمیته تعیین وضعیت بازیکنان عمدی یا سهوی بوده است.روزبه وثوق‌احمدی  رییس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در این خصوص اینطور می گوید:« استقلالی‌ها به نامه کمیته تعیین وضعیت پاسخی نداده‌اند و پرونده به کمیته ارسال شده تا به زودی رای نهایی صادر شود. معلوم نیست که رای به سود استقلال یا ماشین‌سازی صادر می‌شود چون باید همه جوانب بررسی تا رای درست صادر شود.»

با این اوصاف باید دید استقلالی‌ها برای حل این مشکل چه راه حلی دارند و اگر رای نهایی به سود ماشین‌سازی صادر شود یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم از جمع شاگردان شفر جدا خواهد شد؟ البته همیشه سر بزنگاه باشگاه استقلال وارد عمل شده و شعی می کنند رضایت نصیر زاده را بگیرد، نصیرزاده هم در تمام اوقات با استقلالی ها کنار آمده و زیاد سخت به آنها نمی گیرد. اما نکته اینجا است که باشگاه استقلال این روزها درگیر پرونده های جور واجور است. از پرونده بازیکنی که فقط تست داده و الان پول می خواهد تا پول رضایتنامه بازیکنی که رباط پاره کرده و عملا در این روزها هیچ منفعتی برای استقلال ندارد. مدیریت این بحران ها وهزینه های مختلف هم بر دوش فتحی است. تیم بحران زده استقلال نیاز به مدیریت قوی و حساب شده دارد. شانه خالی کردن از آنچه که فعلا وظیفه فتحی است، هیچ دردی را دوا نمی کند. در لا به لای پرونده های مالی آقای مدیرعامل باید حواسش به پرونده شجاعیان هم باشد و رضایت نصیرزاده را بگیرد، نباید پرونده های داخلی هم مانند پرونده های خارجی دردسرساز شوند.

270-220-10

captcha
تازه ها
بیشتر