فوتبال ایران / شناسه خبر: 84987 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 14:47
|

ریسک رسن برای تأمین خواسته برانکو

کادرپزشکی به دنبال این است که درد را در زمان بازی کاهش دهد چون برانکو می خواهد بدون مصدوم و با تمام وجود به مصاف الدحیل برود.

ایران ورزشی آنلاین / نقش بشار رسن در ترکیب پرسپولیس به اندازه‌ای کلیدی است که رقیب قطری این تیم حتی از تردیدهایی که درباره بازی او در مسابقه پرسپولیس – الدحیل هم مطرح می‌شود، خوشحال است. رسانه‌های قطری با اشاره به این موضوع غیبت احتمالی بهترین بازیکن بازی رفت دو تیم را خبری امیدوارکننده برای قهرمان سه گانه قطر تلقی کردند.

این در حالی است که بعد از مصدومیت رسن در جریان دیدار تیم ملی عراق و کویت، کادرپزشکی پرسپولیس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا شرایط حضور این بازیکن در بازی با الدحیل را فراهم کند. تمرینات اختصاصی در کنار فیزیوتراپی فشرده در نهایت جواب داد و این بازیکن روز شنبه توانست در تست تمرین گروهی هم حاضر شود تا بزرگترین دغدغه برانکو برای این پست برطرف شود.

البته بعید است او بتواند نمایش ایده آلی را به اجرا بگذارد. رسن همچنان از ناحیه مچ احساس درد دارد اما کادرپزشکی به دنبال این است که درد را در زمان بازی کاهش دهد، چون برانکو می خواهد بدون مصدوم و با تمام وجود به مصاف الدحیل برود.

 

2 - 160

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر