فوتبال ایران / شناسه خبر: 84976 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 14:09
|

نظارت ویژه ای‌اف‌سی بر بازی پرسپولیس / هوادار منضبط را عشق است

پرسپولیسی‌ها امیدوارند که به جای رفتارهایی مانند هواداران استقلال در بازی با السد، از هواداران خود تا آخرین دقایق فقط حمایت ببینند!

ایران ورزشی آنلاین / پرتاب نارنجک‌ و موارد محترقه دیگر از سوی هواداران در ورزشگاه‌های ایران، کنفدراسیون فوتبال آسیا(ای‌اف‌سی) را روی بازی‌هایی با میزبانی تیم‌های ایرانی حساس کرده است. به همین خاطر است که لین فینگ، ناظر ویژه ای‌اف‌سی به رعایت مسائل انضباطی تأکید می‌کند: « پرتاب اشیاء، استفاده از مواد محترقه، همراه داشتن نشان، پرچم و پلاکارد غیر ورزشی، شعار و همراه داشتن بنر با عناوین مذهبی و سیاسی و همچنین استفاده از لیزر در این دیدار ممنوع خواهد بود و با مشاهده این موارد، تیم میزبان با محرومیت از میزبانی و جریمه نقدی مواجه خواهد شد. کنفدراسیون فوتبال آسیا، این دیدار را به طور ویژه زیر نظر دارد و عدم رعایت مسائل انضباطی، شدیدترین جریمه را برای میزبان همراه خواهد داشت.»

موضوع ناراحت‌کننده اما اینجاست که بعضی هواداران، هیچ‌وقت این هشدارها را آن‌طور که باید و شاید جدی نمی‌گیرند. نمونه‌اش را هم در بازی استقلال- السد دیدیم که علی‌رغم حکم تعلیقی کمیته انضباطی ای‌اف‌سی مبنی بر محرومیت هواداران، باز هم عده‌ای بودند که بعد از گل خوردن تیم‌ محبوب‌شان اشیایی را به داخل زمین پرتاب می‌کردند. پرسپولیسی‌ها اما امیدوارند که به جای چنین رفتارهایی تا آخرین دقایق، از هواداران خود فقط حمایت ببینند!

 

2 – 180

captcha
تازه ها
بیشتر