ورزش ایران / شناسه خبر: 84972 / تاریخ انتشار : 1397/6/25 13:48
|
پایان هفته دوم لیگ تیروکمان در آزادی

صدرنشین‌های تیر و کمان جا خوش کردند

پرونده هفته دوم لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیروکمان با تثبت جایگاه تیم‌های صدرنشین‌ بسته شد.

ایران ورزشی آنلاین / پرونده هفته دوم لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیروکمان با تثبت جایگاه تیم‌های صدرنشین‌ بسته شد. دومین هفته از مسابقات لیگ تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان به میزبانی پاس قوامین، بیمه سینا و کمانداران پایتخت در سایت تیروکمان برگزار شد و نتایج زیر بدست آمد.

در بخش کامپوند مردان، بیمه سینا ۴ بر 1 از سد ویلانج گیلان عبور کرد. نفت امیدیه 5 بر صفر مقابل ناجا شکست خورد.فولاد مبارکه سپاهان ۴ بر یک از سد ققنوس خرمدره گذشت و در نهایت کنگره ۶۰ مقابل سولار پلیمر البرز نتیجه را 5 بر صفر به حریف خود واگذار کرد. در بخش کامپوند بانوان؛امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۳ بر 2 بازی را از بیمه سینا برد وذوب آهن  با حساب 2 بر 3 نتیجه را به مس کرمان واگذار کرد.

اما در بخش ریکرو مردان، هیئت کرمان  با حساب 4بر1 نتیجه را به کمانداران پایتخت  باخت. هیئت قم  با حساب 1 بر 4 بازی را به تیم ناجا واگذار کرد. میعاد بروجن با نتیجه 4 بر 1 از فولاد مبارکه اصفهان  شکست خورد. هیئت کیش  نیز با حساب 5 بر یک مقابل امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان زمین گیر شد. در همین بخش و در دور سوم، به ترتیب تیم‌های هیئت کرمان، ناجا، امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان وهیئت کیش  تیم‌های برتر این دور از مسابقه بودند.

همچنین در بخش ریکرو بانوان نیز در رقابت های دور دوم به ترتیب تیم‌های پاکان البرز، یاران جنوب کوشک شهرکرد وهیئت کیش برترین‌های این هفته لقب گرفتند. دور سوم مسابقه تیمی در بخش ریکرو بانوان نیز با برتری تیم‌های شهرداری رشت، یاران جنوب کوشک شهرکرد و همدان تمام شد.

در جدول رده بندی تا پایان هفته دوم در ریکرو بانوان، هیات کیش در جایگاه نخست قرار دارد، یاران جنوب کوشک شهرکرد و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان در جایگاه  دوم و سوم قرار دارند. در بخش ریکرو مردان، امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان در جایگاه نخست قرار دارد،  ناجا و  کمانداران پایتخت در جایگاه دوم و سوم هستند. همچنین در کامپوند مردان؛  ناجا صدرنشین است، سولار پلیمر البرز و بیمه سینا دوم و سوم جدول رده بندی ایستادند. و در نهایت در بخش کامپوند بانوان؛ مس کرمان صدرنشیت است و سولار پلیمر البرز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان دوم و سوم جدول رده بندی جای گرفتند.

5/ 290

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر