ورزش جهان / شناسه خبر: 84947 / تاریخ انتشار : 1397/6/24 20:33
|
پیروزی مدعیان در فوتبال انگلیس

چلسی در صدر، لیورپول و سیتی در تعقیب

ایران ورزشی آنلاین / لیگ برتر انگلیس پس از تعطیلات دو هفته‌ای بازی‌های ملی دیروز از سر گرفته شد و مدعیان موفق شدند به سه امتیاز برسند.

لیورپول که چهار بازی قبلی‌اش را برده بود موفق شد در زمین تاتنهام به برتری دو بر یک برسد و 15 امتیازی شود. وینیالدوم در نیمه اول و فیرمینو در نیمه دوم برای لیورپول گل زدند و گل دقیقه 90 لاملای تازه‌وارد نتوانست تاتنهام را از شکست نجات دهد. لیورپول هرچند تمام امتیازات را گرفته، ولی به دلیل تفاضل گل کمتر بعد از چلسی در رده دوم جدول قرار گرفت.

کلوپ بعد از این برد مهم گفت: «بازی خیلی خوبی ارائه دادیم. فشار این مسابقه خیلی بالا بود اما بازیکنانم به خوبی از پس آن برآمدند. کاملا مستحق پیروزی بودیم زیرا بیش از 85 دقیقه بر جریان بازی تسلط داشتیم. با یا بدون توپ مشکلات زیادی برای تاتنهام ایجاد کردیم و اجازه ندادیم بازی همیشگی خود را ارائه دهند. بازیکنان لیورپول برنامه‌ها را به خوبی پیاده کردند و این باعث شد عملکرد خوبی برابر تاتنهام ارائه دهیم. معتقدم نمایش امروز ما مقابل تاتنهام بهترین عملکرد ما تا به اینجای فصل بود و به نظر من نتیجه به خوبی نمایشی که ارائه دادیم نبود.»

سرمربی لیورپول اضافه کرد: «امروز 2 تیم بزرگ به مصاف هم رفتند و فوتبال باید همینگونه باشد. به بازیکنانم افتخار می‌کنم زیرا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و شکست دادن تیمی مانند تاتنهام آنهم در خانه حریف موفقیت بزرگی است. بازیکنانم با حداکثر توان تلاش کردند و حاصل این عملکرد کسب پیروزی بود.»

صدرنشینی چلسی

چلسی دیروز با وجود دریافت گل اول از کاردیف چهار بار دروازه این تیم را باز کرد و در خانه به برد پرگل 4 بر یک رسید. ستاره چلسی ادن هازار بود که سه گل زد و ویلیان زننده گل آخر این تیم بود.

منچسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی هم فولام را بدون دردسر با سه گل شکست داد و با 13 امتیاز به رده سوم رفت. سانه، سیلوا و استرلینگ در این بازی برای سیتی گل زدند.

آرسنال که فصل را با دو شکست مقابل سیتی و چلسی شروع کرد، دیروز موفق شد سومین برد متوالی را جشن بگیرد و با 9 امتیاز به رده هفتم برسد. پس از تساوی بدون گل نیمه اول، ژاکا با یک ضربه ایستگاهی دیدنی گل اول را زد و اوزیل با یک بغل پا خیال اونای امری را راحت کرد. نیوکاسل در ثانیه‌های آخر یکی از گل‌ها را جبران کرد.

1

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر