ورزش ایران / شناسه خبر: 84946 / تاریخ انتشار : 1397/6/24 19:56
|
برگزاری مراسم تجلیل از مدال‌آوران با حصور رئیس جمهور در پایان سال

مدال آوران جاکارتا شب عید پولدار می شوند

با تصویب شورای معاونت وزارت ورزش و جوانان مراسم تجلیل از قهرمانان مدال آور اسفند امسال با حضور رییس جمهور برگزار می شود.

ایران ورزشی آنلاین / با تصویب شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران، مانند سنوات گذشته، اسفندماه امسال با حضور ریاست جمهوری برگزار خواهد شد. در این نشست که با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و معاونین وزارتخانه برگزار شد، مصوب گردید مراسم تجلیل از قهرمانان  مانند سال‌های گذشته با حضور دکتر روحانی ریاست محترم جمهور اسفند ماه امسال در تهران برگزار گردد.

در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان همچنین 10 برنامه تصویب نامه شورای عالی اداری با موضوع سیاست های کلی و نقشه راه اصلاح نظام اداری توسط فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع ارائه گردید.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت تکریم ارباب و رسیدگی سریع و ارائه خدمات مطلوب به مخاطبان و مردم گفت: از همه معاونان، مدیران کل ستادی و استانی، روسای فدراسیون ها و مدیران مجموعه ها می خواهم  با اهتمام دوچندان برای اجرای تصویب نامه شورای عالی اداری در جهت سالم سازی و روان سازی امور اداری و خدمت رسانی به مردم اقدام کنند.

در این جلسه مقرر شد در هر جلسه شورای معاونان ، معاون توسعه مدیریت و منابع گزارشی از روند پیشرفت این برنامه ها در سطح وزارت ورزش و جوانان ارائه کند.

1

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر