ورزش ایران / شناسه خبر: 84893 / تاریخ انتشار : 1397/6/24 16:04
|

برگزاری تور ایران – آذربایجان زیر بار مشکلات/ بدهکار از دوره قبل

منابع تامین نشده و مشکل پابرجاست اما قرار است تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان برگزار شود.

ایران ورزشی آنلاین / مسوولان برگزاری تور ایران – آذربایجان گفتند به خاطر گرانی ارز، امکان برگزاری این تور دوچرخه سواری وجود ندارد اما چند روز بعد خسرو قمری این خبر را تکذیب کرد. حالا هم مسوولان برگزاری حرف قبلی را رد می‌کنند و می‌گویند این تور با وجود مشکلات مالی برگزار می‌شود. ابراهیم فیروزی می‌گوید:« منابع تامین نشده و مشکل پابرجاست اما قرار شد تور را برگزار کنیم. وزارت ورزش و جوانان و استاندار قول مساعد داده اند تا این مشکل را در زمان باقیمانده برطرف کنند.»

او در پاسخ به این سوال که با توجه به پرداخت جوایز ارزی به تیم ها اگر در زمان برگزاری مسابقه مشکل داشته باشید تکلیف چه می‌شود؟ ادامه می‌دهد:« طبق قانون تا سه ماه فرصت داریم این جوایز ارزی را به تیم‌ها و رکابزنان برتر پرداخت کنیم. طبق قوانین UCI نتایج آنتی دوپینگ تا سه ماه بعد اعلام می شود و ما تا پایان ۹۰ روز بعد از رقابتها فرصت داریم جوایز را پرداخت کنیم.»

دبیر برگزاری تور بین المللی ایران – آذربایجان ادامه می‌دهد:« تلاش می‌کنیم تا در زمان برگزاری تور جوایز ارزی را پرداخت کنیم، چرا که مشکل نقل و انتقال ارزی داریم. ما از دوره قبل تور جوایز را به یک تیم ایرانی و دو تیم خارجی بدهکاریم. در حال حاضر پول ریالی داریم اما نمی توانیم آن را تبدیل به ارز کنیم و جوایز را همچنان نگه داشته ایم. با این حساب تلاش می شود تا در زمان برگزاری تور این جوایز را پرداخت کنیم.»

به گفته مسوولان تور، تا کنون حضور ۱۱ تیم خارجی در تور قطعی شده است اما انتظار می‌رود،  تیم‌های بیشتری در این رویداد حاضر شوند. سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران- آذربایجان از هشتم مهرماه در شش مرحله در ایران برگزار می شود.

4/250

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر