فوتبال ایران / شناسه خبر: 84841 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 19:49
|

جام حذفی / صعود سپیدرود زیر باران سنگ و ناسزا در انزلی

در حساس ترین بازی مرحله یک شانزدهم جام حذفی، دربی گیلان پر از اتفاقات تلخ بود و در نهایت میهمان رشتی از زیر باران سنگ و فحش در ورزشگاه پیشگاه هادیان انزلی دست پر بیرون آمد.

ایران ورزشی آنلاین / از ساعت 16:30 جمعه تیم سپیدرود رشت در چهارچوب رقابت‌های جام حذفی در انزلی مقابل ملوان قرار گرفت و با تک گل محمد غلامی که از روی نقطه پنالتی در دقیقه 56 به دست آمد، رقیب دیرینه خود را شکست داد و به مرحله یک هشتم مسابقات راه یافت.این دیدار پر از صحنه های جنجالی و زشت بود و دو بار در اواخر هر نیمه بازی به حالت تعطیل در آمد و با اینکه هم داور هم کمک داور مسابقه مضروب شدند اما به هر نحوی بود پایان یافت.

در دقیقه 43 با خطای میثم تهیدست بر روی بازیکن ملوان و خشم طرفداران این تیم جنجال تازه‌ای در بازی رخ داد. انزلی‌چی‌ها که بسیار عصبانی بودند با پرتاب سنگ، سر بازیکن سپیدرود را شکستند و خراش کوچکی بر روی دست حسین زرگر ایجاد کردند و همین اتفاق باعث شد علی کریمی تنها یک دقیقه مانده به پایان نیمه اول، تیمش را از زمین مسابقه بیرون بکشد. در نهایت هم با تاخیر 15 دقیقه نیمه اول ادامه پیدا کرد.

در این مسابقه که طرفداران هر دو تیم به شدت علیه یکدیگر شعار داده و الفاظی زننده را به زبان آوردند. کمک داور بازی در آخرین وقت های زمان بازی مورد اصابت اشیای پرتاب شده قرار گرفت و دقایقی روی زمین افتاد اما مسابقه ادامه پیدا کرد و در نهایت ملوان در خانه شکست خورد تا حذف شود.

1

captcha
تازه ها
بیشتر