فوتبال ایران / شناسه خبر: 84840 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 18:26
|
بازگشت به مسابقات باشگاهی و نگاه دوباره به لژیونرها

این هفته متعلق به کدام ایرانی حاضر در اروپاست؟

با پایان اردوهای ملی و فیفادی‌ها ، مسابقات باشگاهی در اروپا پیگیری خواهد شد و لژیونرهای ایرانی که تعدادشان کم هم نیست امیدوارند در ترکیب تیم هایشان به میدان بروند.

ایران ورزشی آنلاین /با افزایش تعداد لژیونرهای فوتبال ایران در اروپا، مسابقات لیگ‌های داخلی کشورهای اروپایی برای فوتبالدوستان ایرانی جذابیت های بیشتری پیدا کرده است. لژیونرهای ایرانی این هفته مسابقات زیادی را در پیش دارند و طی دو سه روز ابتدای هفته هر روز یک تا چند نفر از آنها باید به میدان بروند.فهرست زیر جدا از نفراتی مثل کاوه رضایی و فرشاد احمدزاده است که تیم هایشان شنبه شب بازی دارد ضمن اینکه به صورت جداگانه به مسابقات تیم های امی‌ین با سامان قدوس و تربزون اسپور پرداخته ایم.

سعید عزت‌اللهی، کریم انصاری‌فرد:روز شنبه از ساعت 18:30 و در مسابقات چمپیون شیپ، ردینگ که به تازگی سعید عزت‌اللهی را جذب کرده میهمان تیم پرستون خواهد بود.همزمان با این بازی، ناتینگهام هم که یکی دو روز پیش کریم انصاری‌فرد را به خدمت گرفت میهمان سوانسی است.این دو ملی‌پوش ایرانی چهارشنبه شب هم بازی دارند.از ساعت 23:15 هم ناتینگهام در خانه به مصاف شفیلدونزدی می‌رود و از ساعت 23:30 ردینگ میزبان نوریچ خواهد بود.البته در این بازی‌ها نباید منتظر حضور بازیکنان ایرانی باشیم چرا که آنها درگیر گرفتن ویزای کار هستند و هنوز در تمرینات تیم شان شرکت نمی کنند.

علیرضا جهانبخش:در لیگ برتر انگلیس هم برایتون با علیرضا جهانبخش این هفته بازی خواهد داشت.این تیم دوشنبه شب و از ساعت 23:30 میهمان ساوتهمپتون است.ساوتهمپتون دو هفته پیش برایتون را جام اتحادیه 1-0 شکست داده و از این مسابقات حذف کرده بود.جهانبخش تا کنون در لیگ برتر به عنوان بازیکن اصلی به میدان نرفته است.

امیر عابدزاده:هفته پنجم لیگ برتر پرتغال از جمعه شب آغاز می‌شود اما ماریتیمو که امیر عابدزاده را دارد شنبه شب به میدان می‌رود.این تیم در این مسابقه میزبان بلننزه خواهد بود.بلننزه همان تیمی است که یازالده گومز بعد از قبول نشدن در تست پزشکی استقلال، به این تیم رفت.البته یازالده مصدوم است و به احتمال زیاد به این بازی نخواهد رسید.

سردار آزمون ،رضا شکاری و میلاد محمدی:در هفته هفتم لیگ روسیه ظهر شنبه و از ساعت 15:30روبین کازان میزبان ینی‌سئی کراسنویارسک است و سردار آزمون که جایزه بهترین گل ماه باشگاه روبین کازان را دریافت کرد به احتمال زیاد در ترکیب اصلی تیمش قرار خواهد داشت اما رضا شکاری احتمالا نیمکت‌نشین خواهد بود.روبین‌کازان فعلا با 7 امتیاز در نهم جدول قرار دارد.تیم فوتبال احمد گروژنی هم که میلاد محمدی مدافع چپ ایرانی را در اختیار دارد روز یکشنبه باید مقابل تیم قدرتمند اسپارتاک مسکو به میدان برود.تیم اسپارتاک در رده دوم جدول است اما احمد گروژنی که نوسان زیادی داشته در رده دهم قرار دارد.

صادق محرمی:در هفته هفتم لیگ کرواسی شنبه از ساعت 19:00 دیناموزاگرب که صادق محرمی را در اختیار دارد مهمان اچ‌ان‌کا گوریکا خواهد بود.دینامو در پایان هفته ششم با 14 امتیاز صدرنشین جدول است و تیم حریف با 10 امتیاز در رده پنجم قرار دارد. این تیم در هفته اول رقابت‌های یورولیگ هم پنج شنبه از فنرباغچه ترکیه پذیرایی خواهد کرد.محرمی در بیشتر بازی های لیگ کرواسی بازیکن اصلی بوده و معمولا نود دقیقه بازی می کند.

علی قلی‌زاده، امید نورافکن، محمد نادری، مرتضی پورعلی‌گنجی:شنبه شب در لیگ بلژیک از ساعت 20:30 شارلوا که نورافکن و قلی‌زاده را دارد میهمان تیم استاندارد لیژ خواهد بود و یوپن که به تازگی مرتضی پورعلی‌گنجی را به خدمت گرفته از ساعت 22:30 در زمین واسلند بورن به مصاف این تیم خواهد رفت.کورتریج هم که ابتدای فصل محمد نادری مدافع جوان تراکتورسازی را جذب کرد روز یک‌شنبه و از ساعت 17:00 میهمان رویال اکسل خواهد بود.پورعلی گنجی و نادری تاکنون برای تیم هایشان بازی نکرده اند هر چند شرایط این دو بازیکن اصلا شبیه هم نیست و به احتمال زیاد پورعلی‌گنجی از این هفته برای تیمش بازی خواهد کرد.

علی قربانی:لژیونر غیرمنتظره فوتبال ایران هم شنبه احتمالا به میدان خواهد رفت.علی قربانی در اولین بازی خود برای تیم اسپارتاک تروانای اسلواکی درخشید و در یک نیمه 3 پاس گل داد و تیمش شنبه شب از ساعت 20:30 میزبان ام اس کا زیلنیا خواهد بود.اسپارتاک با 8 امتیاز فعلا در رده هفتم جدول لیگ اسلواکی قرار دارد.این تیم در یورولیگ هم حاضر است و پنجشنبه شب در هفته اول این رقابت‌ها میزبان تیم اندرلخت بلژیک است.

 

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر