فوتبال ایران / شناسه خبر: 84811 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 16:55
|
حضور مقابل دورتموند درهفته اول لیگ قهرمانان

کاوه به‌موقع از مصدومیت برگشت

بروژ در آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب در ورزشگاه جان بریدل میزبان بورسیا دورتموند خواهد بود و کاوه می‌تواند در اولین بازی اروپایی تیمش به میدان برود.

ایران ورزشی آنلاین / کاوه رضایی مهاجم ایرانی و گرانقیمت بروژ در شرایطی به فهرست 20 نفره صدرنشین ژوپیلرلیگ برای بازی هفته هفتم مقابل لوکرن بازگشت که مصدومیت مانع حضور او در اردوی آماده سازی تیم ملی و تمرینات روزهای گذشته تیمش شده بود.

ستاره ایرانی که غیبت او در اردوی تیم ملی همین طور برنامه های روزانه بروژ به سوژه ای مهم برای رسانه های بلژیکی تبدیل شده و بسیاری از وضعیت نهایی آسیب دیدگی او اظهار بی اطلاعی می کردند بعد از دو هفته درمان به موقع مهیای حضور در میادین شد .

بعد از اینکه کاوه در فهرست تیمش برای بازی جمعه شب قرار گرفت حالا می تواند در اولین بازی اروپایی این فصل تیمش در لیگ قهرمانان هم امیدوار به حضور در ترکیب باشد و این اتفاق بزرگ را تجربه کند.

بروژ در آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب در ورزشگاه جان بریدل میزبان بورسیا دورتموند خواهد بود از همین رو بهبودی کاوه رضایی و ادامه حضور این بازیکن 7 میلیون یورویی در ترکیب قهرمان بلژیک می تواند تضمین کننده حضور او در اولین بازی اروپایی بروژ باشد.

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر