فوتبال ایران / شناسه خبر: 84807 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 16:45
|
در جزئیات جذب انصاری‌فرد نیستم

کارانکا: انتظار ندارم کریم برای بازی بعدی‌مان آماده باشد

کریم بازیکن خوبی است و اگر بتوانیم او را جذب کنیم، خیلی خوب خواهد شد. من انتظار ندارم که او برای بازی بعدی‌مان آماده باشد.

ایران ورزشی آنلاین / سایت Nottinghampost در گزارشی پیرامون آخرین وضعیت انتقال کریم انصاری‌فرد، مهاجم ملی پوش ایرانی فصل گذشته المپیاکوس به باشگاه ناتینگهام فارست نوشت: باشگاه ناتینگهام فارست تلاش می‌کند کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی را که با فسخ قراردادش با المپیاکوس، بازیکن آزاد است، به هفدهمین خرید تابستانی تبدیل کند؛با این حال آیتور کارانکارمربی ناتینگهام فارست امیدی به اینکه انصاری فرد بتواند در دیدار پیش رو تیمش را همراهی کند، ندارد.

او می‌گوید:«می‌دانم که صحبت‌هایی مطرح شده و احتمالاتی وجود دارد؛ همیشه گفته‌ام که اگر گزینه جذابی در دسترس باشد، او را به خدمت می‌گیریم و خوشحال خواهم شد.»

کارانکا امیدوار است که خط حمله ناتینگهام فارست با حضور انصاری‌فرد، جان تازه‌ای بگیرد:«کریم بازیکن خوبی است و اگر بتوانیم او را جذب کنیم، خیلی خوب خواهد شد.من انتظار ندارم که او برای بازی بعدی‌مان آماده باشد؛ فرصت کافی برای فراهم کردن مقدماتش نداریم و من دقیق در جریان نیستم که اوضاع چگونه است.»

 

3-165

captcha
تازه ها
بیشتر