فوتبال ایران / شناسه خبر: 84802 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 16:39
|
یک تجربه شیرین و جذاب در انتظارم خواهد بود

انصاری‌فرد: رویای همه فوتبالیست‌ها حضور در لیگ انگلیس است

می‌دانم کار سختی دارم و باشگاه ناتینگهام فارست هم یکی از باشگاه‌های بزرگ انگلیس است. همه تقریبا این باشگاه را می‌شناسند.

ایران ورزشی آنلاین /کریم انصاری‌فرد درباره حضور تیم‌ملی در جام ملت‌های آسیا گفت:«فکر کنم در جام ملت‌های آسیا مسوولیت خیلی سنگینی داریم چرا که الان 4، 5 سال است تیم اول آسیا هستیم و همه از ما انتظار دارند که در این مسابقات بهترین نتایج را رقم بزنیم و قهرمان آسیا را به خانه بیاوریم.از طرفی انتظارات مردم به خاطر نتایج چند سال اخیر و بویژه جام جهانی از ما خیلی بیشتر شده است.بعد از صعود راحتی که تیم ملی به جام جهانی داشت و برای همه خیلی خوب بود، همه انتظارات بالا رفته و طبیعتا با حضور کی‌روش این امر دور از دسترس نیست و خیلی راحت‌تر خواهد بود.همه بر این باورند و همه هم قسم شده‌اند که این اتفاق بیافتد ولی فعلا آن شرایط و امکانات لازم برای این مسابقات بزرگ مهیا نشده و فکر کنم همه در تلاشند که این شرایط مهیا شود.البته مطمئن باشید در جام ملت‌های امارات کار به این راحتی نیست و ما از پیش برنده و یا قهرمان نیستیم و برویم آنجا و جام را به ما بدهند.»

مهاجم تیم ملی درباره شرایط حضورش در باشگاه جدیدش هم گفت:«برای من خیلی مهم است حالا که از المپیاکوس جدا شدم، در فوتبال انگستان چطور خودم را نشان دهم و طبیعتا خیلی سخت است و بازی‌ها بسیار فشرده‌‌تر هست. می‌دانم کار سختی دارم و باشگاه ناتینگهام فارست هم یکی از باشگاه‌های بزرگ انگلیس است و همه تقریبا این باشگاه را می‌شناسند. مربی خیلی خوب و طبیعتا بازیکنان خیلی خوبی دارد و امیدوارم بتوانم تمام تلاشم را به کار بگیرم تا به شرایط آرمانی برسم و هم به خودم و هم به تیمم کمک کنم. قطعا کار آنجا دشوار و یک تجربه شیرین و جذاب برای من خواهد بود.‌رویای همه فوتبالیست‌ها حضور در این لیگ است و امیدوارم بتوانم آنجا موفق باشم.»

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر