ورزش ایران / شناسه خبر: 84790 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 15:36
|

قهرمانی امین احمدیان در تور تنیس روی میز ایران

امین احمدیان ۱۷ساله در شرایطی که موفق به شکست کاپیتان تیم ملی ایران در نیمه نهایی شده بود، توانست قهرمان دور دوم تور تنیس روی میز ایران شود.

ایران ورزشی آنلاین / امین احمدیان ۱۷ساله در شرایطی که موفق به شکست کاپیتان تیم ملی ایران در نیمه نهایی شده بود، توانست قهرمان دور دوم تور تنیس روی میز ایران شود.

دومین دوره تور تنیس روی میز ایران در اصفهان برگزار شد و در پایان امین احمدیان توانست قهرمان شود. در این دوره برادران عالمیان حضور نداشتند اما افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی ایران شرکت کرد که در مرحله نیمه نهایی مغلوب احمدیان ۱۷ساله شد. در مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی، امین احمدیان با نتیجه ۴بر۱ افشین نوروزی را شکست داد. امیرحسین هدایی نیز موفق شد با نتیجه ۴بر۲ محمد علی رویین تن را پیش رو بردارد و فینالیست شود. در مرحله فینال، امین احمدیان با نتیجه ۴ بر۱ هدایی را مغلوب کرد و قهرمان تور تنیس روی میز اصفهان شد. به این ترتیب هدایی نایب قهرمان  و نوروزی و رویین تن سوم مشترک شدند. امین احمدیان مدتی دیگر باید در المپیک جوانان شرکت کند.

در فینال بخش دونفره هم، تیم افشین نوروزی و محمد علی رویین تن با نتیجه ۳ بر۱ تیم میعاد لطفی و آرمان حاجی ئی را شکست داد و قهرمان شد.

4/530

captcha
تازه ها
بیشتر