فوتبال ایران / شناسه خبر: 84784 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 15:18
|
اول و دوم مقابل هم

روز سخت تفضلی در آباکس

پتربورو اگر بتواند پورتسموث را شکست بدهد با اختلاف 5 امتیاز نسبت به سایر تیم‌ها صدرنشینی‌اش را ادامه می‌دهد. پورتسموث هم در صورت پیروزی می‌تواند جای پتربورو یونایتد را در رده نخست بگیرد.

ایران ورزشی آنلاین /حساس‌ترین بازی لیگ یک انگلیس، شاید در فصل جاری را پتربورو یونایتد مقابل پورتسموث برگزار می‌کند. یک بازی ویژه برای تیم‌های اول و دوم جدول رده‌بندی لیگ یک انگلیس. این بازی را دو تیم در ورزشگاه آباکس و به میزبانی پتربورو یونایتد برگزار می‌کنند.

پتربورو یونایتد که رایان تفضلی، مدافع ایرانی- انگلیسی را در ترکیب خود دارد، در 7 بازی 6 بار پیروز شده و یک تساوی نیز به‌دست آورده تا با امتیاز 19 ، یکه و تنها در صدر جدول قرار بگیرد. تیم دوم و نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده پتربورو، همین پورتموث است که شنبه مقابل تفضلی و هم تیمی‌هایش قرار می‌گیرد. پورتسموث از 7 بازی 17 امتیاز به‌دست آورده و با فاصله دو امتیازی نسبت به پتربورو در جایگاه دوم ایستاده.

این بازی برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. پتربورو اگر بتواند پورتسموث را شکست بدهد با اختلاف 5 امتیاز نسبت به سایر تیم‌ها صدرنشینی‌اش را ادامه می‌دهد. پورتسموث هم در صورت پیروزی می‌تواند جای پتربورو یونایتد را در رده نخست بگیرد و نام خود را به عنوان جدی‌ترین مدعی صعود به چمپیونشیپ مطرح کند.

هر دو تیم انگیزه فراوانی دارند تا در این بازی حساس، 3 امتیاز را به‌دست بیاورند. البته شانس پتربورو با توجه به میزبانی‌اش یشتر است اما پورتسموث هم نشان داده با بازیکنان بزرگی که در اختیار دارد، حریف دست و پا بسته‌ای نیست. بنابراین رایان تفضلی به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی پتربورو روز سختی مقابل مهاجمان پورتسموث خواهد داشت. مدافعی که در تمام بازی‌های پتربورو حضور داشته و مورد توجه ویژه پل ایوانز قرار دارد. 

 

1

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر