فوتبال ایران / شناسه خبر: 84766 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 14:01
|
صادقیان و عثمانلی‌اسپور در بحران

پیام ناامیدکننده از ترکیه

پیام از هفته اول تا امروز هرگز در ترکیب عثمانلی‌اسپور آفتابی نشده و برای این تیم بازی نکرده. هر چند آسیب‌دیدگی هم باعث شد تا او کمتر از قبل مورد توجه مصطفی آکای 59 ساله قرار بگیرد.

ایران ورزشی آنلاین /انتقال پیام صادقیان، از ماشین‌سازی سقوط کرده به عثمانلی‌اسپور در سوپرلیگ ترکیه، یکی از عجیب‌ترین نقل و انتقالات فوتبال ایران در سال‌های اخیر بود. بازیکنی که دوران افت خود را سپری می‌کرد اما مشخص نشد چطور به لیگ ترکیه رسید و برای عثمانلی‌اسپور بازی کرد. صادقیان در فصل 2018-2017 کم و بیش در ترکیب عثمانلی‌اسپور قرار گرفت اما هرگز به یکی از بازیکنان ثابت این تیم تبدیل نشد. اوج درخشش او در جام حذفی بود که توانست با پاس گل‌های خود به عثمانلی‌اسپور برای صعود از دو مرحله کمک کند.

صادقیان این فصل هم در عثمانلی‌اسپور ماند تا همراه این تیم در لیگ یک ترکیه بازی کند. عثمانلی‌اسپور فصل قبل نتوانست بقا در سوپرلیگ را جشن بگیرد و به همین دلیل مجبور شد در یک دسته پایین‌تر حاضر شود. صادقیان در لیگ یک و 4 هفته‌ای که از آن گذشته، تنها در یک بازی حضور داشته و آمار 44 دقیقه بازی را به نام خود ثبت کرده. او در همان بازی هفته اول و در زمین بلواسپور، از دقیقه 46 جای سییمسک را گرفت اما نتوانست مانع از شکست یک بر صفر تیمش شود.

پیام از آن روز به بعد هرگز در ترکیب عثمانلی‌اسپور آفتابی نشده و برای این تیم بازی نکرده. هر چند آسیب‌دیدگی هم باعث شد تا او کمتر از قبل مورد توجه مصطفی آکای 59 ساله قرار بگیرد. عثمانلی‌اسپور بدون صادقیان حال و روز خوشی را در لیگ یک ترکیه ندارد. این تیم یک برد به‌دست آورده و 3 بار هم مقابل حریفان شکست خورده. نتیجه تلاش کادر فنی و بازیکنان عثمانلی‌اسپور، کسب 3 امتیاز و حضور در رده پانزدهم جدول است. اتفاقی که نمی‌تواند، نه برای صادقیان و نه برای عثمانلی‌اسپور امیدوارکننده و قابل‌توجه باشد. 

 

12

captcha
تازه ها
بیشتر