فوتبال ایران / شناسه خبر: 84759 / تاریخ انتشار : 1397/6/23 13:29
|
دفاع راست در قرق رضاییان، وریا و محرمی

بازگشت بیت‌آشور، عملیات غیرممکن

بیت‌آشور امیدوار است با حضوری موفق در ام‌ال‌اس باز هم بتواند نظر کی‌روش را جلب کند. هر چند با حضور مدافعان راست آماده‌ای چون رضاییان، وریا و محرمی، کار او برای بازگشت به تیم ملی غیرممکن است.

ایران ورزشی آنلاین /مهرداد بیت‌آشور که دو فصل پیراهن تورنتو را در ام‌ال‌اس پوشیده بود، برای فصل جدید پیراهن تیم پرستاره لس‌آنجلس را بر تن کرد و به عضویت این تیم تازه تأسیس در آمد. باشگاهی که با خرید بازیکنان جدید سعی کرد در قامت یک مدعی ظاهر شود و در نخستین گام، یک جام تصاحب کند. بیت‌آشور این فصل را در لس‌آنجلس اف‌سی گذرانده و بد هم کار نکرده. او تا پایان هفته بیست و هفتم، 23 بازی برای لس‌آنجلس انجام داده، 2014 دقیقه در زمین بوده و دو گل نیز به ثمر رسانده است.

لس‌آنجلس اف‌سی با حضور بیت‌آشور و ستاره‌هایی چون دیگو روسی اروگوئه‌ای و کارلوس ولای مکزیکی، از 27 بازی 46 امتیاز کسب کرده و در رده سوم جدول ایستاده. بعد از دالاس که از همین تعداد بازی 49 امتیاز اندوخته و اسپورتینگ که 48 امتیازی است. لس‌آنجلس این عنوان را در کنفرانس غرب به‌دست آورده و امیدوار است در هفته های پایانی از این دو رقیب خود سبقت بگیرد و مقام قهرمانی را به‌دست بیاورد.

مهرداد بیت‌آشور که 4 سال قبل عضو تیم ملی بود و همراه ایران به جام جهانی 2014 و جام ملتهای آسیای 2015 رفت، چند ماه پیش دوباره مورد توجه کارلوس کی‌روش قرار گرفت اما نتوانست در فهرست نهایی قرار بگیرد و حضور در روسیه را تجربه کند. بیت‌آشور 31 ساله که در آخرین بازی خود برای لس‌آنجلس اف‌سی مقابل تورنتو قرار گرفت و همراه سایر بازیکنان تیمش به پیروزی 4 بر2 رسید امیدوار است با حضوری موفق در ام‌ال‌اس باز هم بتواند نظر کی‌روش را جلب کند. هر چند با حضور مدافعان راست آماده‌ای چون رامین رضاییان، وریا غفوری و حالا صادق محرمی، کار او برای بازگشت به تیم ملی ایران سخت و تقریبا غیرممکن است.

 

12

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر