ورزش جهان / شناسه خبر: 84735 / تاریخ انتشار : 1397/6/22 14:59
|
بازگشت از تعطیلات تابستانی با ۱۰۰ کیلو وزن

بالوتلی، چاق‌ترین ستاره جهان!

کاربران شبکه‌های اجتماعی هم به موضوع اضافه وزن بالوتلی بی‌توجه نبوده‌اند و ترول‌های زیادی درباره‌ی اضافه وزن آقای تناسب اندام فوتبال ایتالیا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

ایران ورزشی آنلاین / ماریو بالوتلی که دوران سرمربی‌گری روبرتو مانچینی بار دیگر به یکی از بازیکنان ثابت آتزوری تبدیل شده بعد از تعطیلات تابستانه با اضافه وزن 12 کیلویی بازگشت تا همه را شگفت‌زده کند. بالوتلی که پیش از تعطیلات تابستانه‌ی امسال با وزن 88 کیلوگرمی در تیم ملی ایتالیا و باشگاهش نیس فرانسه بازی می‌کرد، در بازگشت از تعطیلات تابستانه با ظاهری متفاوت و وزنی 100 کیلویی شگفتی‌ساز شد و در ایتالیا و فرانسه تعجب را برانگیخت. بالوتلی که پیش از این بعد از گل زدن برای نشان دادن عضلات خود دست از پا نمی‌شناخت و پیش از هر چیز پیراهن خود را درمی‌آورد تا به عضلات ساخته و پرداخته شده‌اش بنازد، حالا دیگر مسلماً هیچ علاقه‌ای برای این کار نخواهد داشت. دوست‌داران فوتبال درخشش بالوتلی در جام ملتهای اروپای 2012 آلمان را فراموش نخواهند کرد. بالوتلی‌ که به نماد قدرت بدنی و آمادگی جسمانی تبدیل شده بود و بدن آماده و ورزیده‌اش به مثالی از یک فوتبالیست ورزیده ولی چابک تبدیل شده بود. حالا اما اسطوره‌ی بالوتلی با مخابره شدن عکسهایی از او که به وضوح شکم برآمده‌اش در آنها پیدا است دود شده و به هوا رفته است. 

در جریان دیدار تیم ملی ایتالیا و لهستان در لیگ ملت‌ها که با نتیجه‌ی تساوی 1-1 به پایان رسید، بالوتلی از ابتدا به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفت ولی بعد از یک نمایش بسیار ضعیف در دقیقه‌ی 62 بازی تعویض شد. سه روز بعد در جریان شکست 1-0 آتزوری در مقابل قهرمان اروپا، پرتغال، بالوتلی حتی روی نیمکت هم نبود بلکه بازی را از سکوها تماشا می‌کرد. شکی نیست که دلیل عمده‌ی نمایش ضعیف این ستاره‌ی ایتالیایی چیزی جز اضافه‌وزن عجیب او نیست. 

کار تا جایی بالا گرفته که حتی رئیس فدراسیون فوتبال لهستان، زبگنیو بونیک بعد از بازی تیم ملی کشورش با ایتالیا درباره‌ی بالوتلی صحبت کرده و گفت: "من از بالوتلی خوشم می‌آید. ولی یک فوتبالیست حرفه‌ای نباید در این شرایط بدنی‌ باشد. من اگر بودم بازیکنی که 15 کیلو اضافه وزن دارد را به میدان نمی‌فرستادم. در جریان بازی چند بار مشخص بود که او به همین خاطر نتوانست کاری که باید را انجام دهد."

بعد از ناکامی ایتالیا در صعود به جام جهانی روسیه، درحالیکه فدراسیون فوتبال ایتالیا برای بازسازی تیم ملی این کشور روبرتو مانچینی را به سرمربی‌گری آتزوری منصوب کرده و در این کشور امیدهای زیادی به بازگشت به روزهای اوج فوتبال ایتالیا مشاهده می‌شود، بسیاری انتظار داشتند ماریو بالوتلی یکی از ستون‌های اصلی در اختیار مانچینی برای بازسازی آتزوری باشد ولی حالا مشخص شده که او فعلاً قادر به انجام چنین کاری نیست. 

به گزارش روزنامه‌ی فرانسوی اکیپ بالوتلی زمانی که روز هفدهم ژوئیه از تعطیلات تابستانی به باشگاه خود، نیس فرانسه، برمی‌گردد در کمال شگفتی همه وزنی 100 کیلوگرمی دارد. به گزارش اکیپ، سرمربی نیس، پاتریک ویرا از دیدن وضعیت ستاره‌ی تیمش بسیار عصبانی شده و با او دعوا کرده است. ویرا که در نیس جانشین لوسین فاور، سرمربی فعلی دورتموند شده در این باره به خبرنگاران گفت: "من می‌خواهم با بازیکنانی کار کنم که فکر و ذکرشان اینجا است و نه جای دیگر." 

درحالیکه بالوتلی همچنان برای رها شدن از اضافه وزن خود تلاش می‌کند به نظر می‌رسد تا کنون موفق نشده بیش از یکی دو کیلوگرم لاغر شود. کاربران شبکه‌های اجتماعی هم به موضوع اضافه وزن بالوتلی بی‌توجه نبوده‌اند و ترول‌های زیادی درباره‌ی اضافه وزن آقای تناسب اندام فوتبال ایتالیا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. باید دید آیا ستاره‌ی سابقاً قلدر و عضلانی آتزوری می‌تواند از شر کیلوهای اضافه‌ی خود رها شده و آنطور که مربیانش در تیم ملی ایتالیا و باشگاه نیس، به خصوص مانچینی، می‌خواهند به عصای دست آنها در خط حمله تبدیل شود یا نه؟

 

captcha
تازه ها
بیشتر