فوتبال ایران / شناسه خبر: 84731 / تاریخ انتشار : 1397/6/22 12:03
|

محصص در همایش راهکارهای آموزشی مربیان آسیا

در این همایش دستورالعمل‌ها و استانداردهای مورد نظر در حوزه آموزش مربیان فوتبال آسیا مطرح می‌شود.

ایران ورزشی آنلاین / این جمعی که در عکس می‌بینید هیات آموزشی مربیان فوتبال در آسیا هستند. کسانی که تصمیم می‌گیرند شیوه آموزش به مربیان فوتبال در قاره کهن چگونه باشد. در این جمع به یک چهره آشنا برمی‌خوریم. مرتضی محصص. رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال. 

اما سایت فدراسیون فوتبال در توضیح خبر و نشست هیات آموزشی مربیان فوتبال در آسیا نوشت: در این نشست گام بلندی پیرامون برنامه‌های آموزشی مربیان فوتبال آسیا برداشته شد. بر این اساس در این نشست بحث و تبادل نظر پیرامون همایش مربیگری کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه یافت که به عنوان فرصتی ارزشمند در راستای ارائه قوانین و دستورالعمل های لازم جهت آموزش مربیان فوتبال آسیا برگزار شود. در این همایش آخرین دست آوردها و روش‌های آموزشی مربیگری فوتبال مطرح شد.

هم چنین در نشست هیات آموزشی مربیان فوتبال آسیا میشل سابلون از سنگاپور گزارشی از سفر اخیر خودش به کشور ژاپن ارائه داد. علاوه بر این پیشنهاداتی پیرامون برگزاری همایش آموزشی مربیان فوتبال آسیا مطرح شد.

اندی راکسبرگ مدیر فنی AFC  نیز در این نشست پیرامون همایش مربیگری کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: در این همایش دستورالعمل‌ها و استانداردهای مورد نظر در حوزه آموزش مربیان فوتبال آسیا مطرح می‌شود. همچنین فرصت مناسبی است تا فدراسیون‌های عضو گزارشی از فعالیت های خود در حوزه آموزش و تربیت مربیان ارائه دهند.

در ادامه مباحثی پیرامون آموزش مربیان فوتبال در بخش بانوان نیز مطرح شد. حداقل الزامات مورد نظر مربیگری در رقابت‌های AFC نیز از دیگر مباحثی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر