فوتبال ایران / شناسه خبر: 84707 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 17:23
|

سفر دو روزه و تمرین ۶۰ دقیقه‌ای حریف پرسپولیس در تهران

الدحیل شنبه به تهران می‌آید، یکشنبه در آزادی تمرین می‌کند و بعد از بازی با پرسپولیس، صبح سه‌شنبه به دوحه بازمی‌گردد.

ایران ورزشی آنلاین /

الدحیل شنبه می‌آید، سه‌شنبه می‌رود

حریف قطری پرسپولیس ساعت ۲۲:۳۰ شنبه وارد تهران و در هتل اسپیناس پلاس مستقر خواهد شد. بعد از بازی با پرسپولیس، کاروان الدحیل صبح سه‌شنبه تهران را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد و این در حالی است که نماینده این باشگاه برای رتق و فتق امور مربوط به اسکان الدحیل، روز جمعه به تهران خواهد آمد.

 

تمرین ۶۰ دقیقه‌ای در تهران

بعد از یک روز استراحت، بازیکنان الدحیل از پنجشنبه تمریناتشان را برای دیدار با پرسپولیس از سر می‌گیرند اما در تهران تنها یک جلسه تمرین خواهند داشت که آن هم روز یکشنبه برگزار خواهد شد. تمرین این تیم ساعت ۱۸:۳۰ یکشنبه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی که محل برگزاری بازی با پرسپولیس خواهد بود، برگزار می‌شود. یک تمرین ۶۰ دقیقه‌ای که نماینده‌های رسانه‌ها اجازه دارند ۱۵ دقیقه ابتدایی آن را ببینند.

 

گلزن الدحیل دوباره گل کاشت

برخلاف آنچه درباره استراحت ملی‌پوشان الدحیل و السد در بازی دوستانه برابر فلسطین شنیده بودیم، بازیکنان الدحیل هم در این بازی به میدان رفتند. در این بازی دوستانه معز علی که تک گل بازی رفت الدحیل و پرسپولیس را به ثمر رسانده بود، در دقیقه 3 گل اول قطر را به ثمر رساند و بعد از آن قطری‌ها دو گل دیگر هم زدند. از جمع بازیکنان الدحیل معز علی و عاصیم مادیبو در ترکیب اصلی قطر به میدان رفتند و در نیمه دوم هم سلطان البریک و کریم بوضیاف وارد زمین شدند.

2 – 380

captcha
تازه ها
بیشتر