ورزش ایران / شناسه خبر: 84704 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 17:33
|
اعترافی تلخ درباره یک ناکامی قابل پی‌گیری در اندونزی

سامبوکاران ایران تقلبی بودند!

تیم سامبوی ایران در حالی به بازی‌های آسیایی اعزام شد که طبق ادعای دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی نفرات اعزامی به این رقابت‌ها اصلا سامبوکار نبودند!

ایران ورزشی آنلاین / تیم سامبوی ایران در حالی به بازی‌های آسیایی اعزام شد که  طبق ادعای دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی نفرات اعزامی به این رقابت‌ها اصلا سامبوکار نبودند! بازی‌های آسیایی جاکارتا بهانه‌ای بود تا بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش برای نخستین بار نام رشته‌هایی مثل پنچاک ‌سیلات و سامبو را بشنوند، اما نحوه انتخاب نفرات اعزامی ایران به جاکارتا شاهکار به تمام معنا بود. در بخش سامبو و به علت کمبود زمان مسئولان این انجمن تصمیم گرفتند تیم اعزامی را از ورزشکاران سایر رشته‌ها انتخاب کنند. با این حال طبیعی است که ملی‌پوشان سامبوی اعزامی به جاکارتا حتی قوانین را هم بلد نباشند!

فرهنگ شادنیا دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی ضمن تائید این خبر می‌گوید:«علت کمبود زمان نحوه انتخاب نفرات به این صورت بود که از ورزشکاران سایر رشته‌ها استفاده کردیم. بهمین دلیل چون نفرات اعزامی به اندونزی در این رشته تخصصی نداشتند زمین خوردنتد و موفقیتی حاصل نشد! مطمئنا پس از برگزاری جلسه فنی در خصوص این رشته  و نتایجی که در بازی‌های آسیایی کسب شد گزارش می‌دهیم.»

5/ 230

captcha
تازه ها
بیشتر