فوتبال ایران / شناسه خبر: 84699 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 17:03
|

خطرات تکرار یک تجربه شکست خورده / بلیت پرسپولیس – الدحیل گران می‌شود؟

مدیران باشگاه پرسپولیس با علم به اینکه به احتمال فراوان ورزشگاه در بازی فوق العاده حساس و سرنوشت ساز با الدحیل پر خواهد شد قصد دارند قیمت بلیت را بالا برده و از این راه درآمدزایی کنند.

ایران ورزشی آنلاین / پرسپولیس برای بازی با الدحیل باید بین درآمد بالا و حمایت هواداران یکی را انتخاب کند. چون با توجه به شرایط بد اقتصادی، قطعاً هر دو را با هم نمی‌تواند داشته باشد. چند روزی است که زمزمه‌های بالا بردن قیمت بلیت بازی برگشت مقابل الدحیل مطرح شده و به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس قصد دارد از این فرصت برای رسیدن به درآمد بالا استفاده کند. در واقع مدیران باشگاه پرسپولیس با علم به اینکه به احتمال فراوان ورزشگاه در بازی فوق العاده حساس و سرنوشت ساز با الدحیل پر خواهد شد قصد دارند قیمت بلیت را بالا برده و از این راه درآمدزایی کنند.

باشگاه پرسپولیس اما نباید تجربه‌های شکست خورده‌اش در این مورد را فراموش کند. در زمان مدیریت علی اکبر طاهری و در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا باشگاه پرسپولیس دو بار این حرکت را در دیدار مقابل تیم های الریان الوحده انجام داد که نتیجه جالبی برایش نداشت چرا که تنها نیمی از سکوهای ورزشگاه پر شد چون هواداران فوتبال که غالبا محصل، دانشجو، کارمند و کارگر هستند توان پرداخت هزینه سنگین برای بلیت را ندارند.

 

2 – 160

captcha
تازه ها
بیشتر