فوتبال ایران / شناسه خبر: 84687 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 16:55
|
برخی بازیکنان انتظاراتم را برآورده نکردند

کوپر: بازی بد نیمه دوم تقصیر من بود

هکتور کوپر بعد از باخت به ایران طوری صحبت می کرد که انگار این مسابقه برایش دستاوردهای فنی زیادی داشته و ایرادهای تیمش را پیدا کرده اما از باخت هم ناراحت بود.

ایران ورزشی آنلاین / ورزشگاه بینادکار بنری با تصویر هکتور کوپر نصب شده بود با این مضمون که:«ما به تو ایمان داریم.»این اعتقاد ویژه به کوپر و تفکرات تازه اش باعث شده بود با هر حمله سفیدها ورزشگاه تاشکند پر از هیاهوی تماشاگران یک شکل و هم قیافه حاضر روی صندلی ها شود.هیاهویی که در پایان با سکوتی تلخ همراه بود چرا که تیم کی روش اهل گل خوردن نبود.

هکتور کوپر که بعد از تساوی در گام اول مقابل سوریه نتوانسته بود ایران را شکست دهد بعد از خوش و بش با کی روش لحظاتی همراه با دستیارانش از کنار خط فقط به زمین خیره شده بود و فکر می کرد. او بعد از بازی در نشست خبری گفت:«در شروع دو گونه متفاوت بازی داشتیم که حریف در آن دخیل نبود. در نیمه دوم به وضوح خسته بودیم و شاید این گناه من باشد که در تمرین‌ها روی مسائل فیزیکی توجه زیادی نکردیم.»

«نتیجه خوبی نبود و سعی کردم بیشتر به بازیکنان جدید میدان دهم»، سرمربی آرژانتینی ازبکستان با گفتن این جمله افزود:«خط دفاعی ما امروز برابر ایران عملکرد بهتری نسبت به بازی گذشته با سوریه داشت. در خط حمله هنوز کار زیادی برای انجام دادن داریم. پس از این دو بازی فهمیدم که چه بخش‌هایی را باید تقویت کنیم.بازیکنان جدید برای دیدارهای آینده نیز دعوت خواهند شد.»

او که پیش از این گفته بود بعد از این دو بازی سپتامبر تیمش را می شناسد و می تواند ردباره شرایط صحبت کند  از تیم ایران و کی روش هم تعریف کرد:«مقابل یکی از قدرتمندترین تیم‌های قاره آسیا بازی کردیم. کارلوس کی‌روش از هفت سال گذشته با تیم ملی ایران کار می‌کند و در 15 روز اخیر کنار این تیم بوده است.مساله مهم این است که پس از این بازی به اشتباهات خود پی بردیم و اینکه برخی بازیکنان انتظارات مرا برآورده نکردند.ما در نیمه دوم بد بازی کردیم و مقصرش من هستم.»

 

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر