فوتبال ایران / شناسه خبر: 84671 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 16:06
|

مصدومیت رسن جدی نیست/ به الدحیل می‌رسد

آسیب‌دیدگی رسن در حالی پرسپولیسی‌ها را نگران کرده که سایت استادالدوحه از برنامه‌های ویژه‌ی سرمربی الدحیل برای مهار او نوشته است.

ایران ورزشی آنلاین / بازیکن عراقی پرسپولیس به موقع برگشت اما نه آنگونه که برانکو می‌خواست. بشار رسن که به خاطر آسیب‌دیدگی در دقیقه 33 بازی عراق و کویت تعویض شده بود، با همین آسیب‌دیدگی به تهران برگشت و از فهرست بازی با نساجی خط خورد.

او عصر سه‌شنبه به اردوی پرسپولیس رفت تا برانکو را در جریان مصدومیتی که گریبانش را گرفته، قرار بدهد و ایوانکوویچ آنقدرها هم بدشانس نبود که این بازیکن را از دست بدهد چرا که پزشکان پرسپولیس بعد از معاینه‌ی مچ آسیب‌دیده‌ی پای رسن اعلام کرده‌اند مشکل او آنقدر جدی نیست که بازی هفته آینده برابر الدحیل را از دست بدهد اما به چند روز استراحت و فیزیوتراپی نیاز دارد.

به همین دلیل بشار رسن که با وجود خط خوردن نامش به اردوی پرسپولیس رفته بود، امروز اردو را ترک کرد تا برنامه‌های درمانی خود را آغاز کند. آسیب‌دیدگی رسن در حالی پرسپولیسی‌ها را نگران کرده که سایت استادالدوحه از برنامه‌های ویژه‌ی سرمربی الدحیل برای او نوشته: «نبیل معلول برای مهار بشار رسن که یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در دیدار رفت بود، برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است.»

2 – 180

captcha
تازه ها
بیشتر