فوتبال ایران / شناسه خبر: 84670 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 15:42
|

پایان تحقیقات کمیته استیناف/ هفته آینده برای پیروانی حکم می‌دهند

رئیس کمیته استیناف گفته که تحقیقات این کمیته به پایان رسیده اما به درخواست پیروانی قرار است اظهارنظر افراد دیگری را هم پیش از صدور حکم، بشنوند.

ایران ورزشی آنلاین / درست پنج ماه است که افشین پیروانی از پرسپولیس رفته اما هنوز معلوم نیست که می‌تواند به فوتبال برگردد یا باید همان پنج سالی را که کمیته اخلاق حکم کرده بود، کنار بنشیند. فصل هنوز تمام نشده بود که با یک اتهام، افشین پیروانی را محروم کردند و جشن قهرمانی پرسپولیس در واقع خداحافظی او با قرمزها بود. البته باشگاه تا همین یکی دو ماه پیش منتظر بازگشت پیروانی نشسته بود و پرسپولیس هم بدون سرپرست روزگار می‌گذراند اما با فشار فدراسیون که اعلام کرده بود شروع فصل بدون معرفی مدیر تیم یا همان سرپرست ممکن نیست، مصطفی قنبرپور را نشاندند روی صندلی دست راست برانکو.

حالا اما رئیس کمیته استیناف از اعلام حکم نهایی پرونده‌ی افشین پیروانی خبر داده که البته بعید است حتی در صورت تبرئه شدن، دوباره سرپرستی پرسپولیس را به او بدهند. با این حال علیرضا صالحی اعلام کرده که کمیته استیناف هفته‌ی آینده‌ درباره‌ی او حکم صادر خواهد کرد: «تحقیقات به پایان رسیده و این موضوع از نظر ما تمام شده است. با این حال به درخواست آقای پیروانی، افراد جدیدی برای اظهارنظر در مورد این پرونده و کشف حقیقت به کمیته استیناف دعوت شده‌اند که البته متاسفانه به دلیل عدم حضور در ایران و یا مسائل دیگر، تاکنون نتوانسته‌اند به صورت همزمان به کمیته بیایند که اظهارات آنها را بشنویم. البته ما جمع‌بندی خود را در خصوص این پرونده انجام دادیم و پس از اینکه جلسه برگزار شود، می‌توانیم حکم نهایی را در مورد آقای پیروانی اعلام کنیم. این جلسه نهایتا هفته آینده و با حضور افرادی که مدنظر استیناف هستند، تشکیل خواهد شد.»

2 – 300

captcha
تازه ها
بیشتر