ورزش ایران / شناسه خبر: 84646 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 14:01
|
پایان مساباقت پاراوزنه‎برداری قهرمانی آسیا و اقیانوسیه

درخشش سیامند در ژاپن

سیامند رحمان بدون اینکه به رکورد دنیا حمله کند توانست دومین مدال طلای ایران را در دسته فوق سنگین به دست بیاورد و به حکومت خود در دسته فوق سنگین پارا وزنه برداری ادامهب دهد.

ایران ورزشی آنلاین / مسابقات وزنهبرداری معلولان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در دسته سنگین وزن با عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی سیامند رحمان و منصور پورمیرزایی همراه بود.

در روز پایانی مسابقات وزنه برداری معلولان قهرمانی آسیا و در دسته سنگین وزن سیامند رحمان و منصور پور میرزایی نماینده ایران بودند که به رقابت با رقبای خود پرداختند که طبق پیش بینی‌هایی که زا قبل وجود داشت، سیامند رحمان توانست به مدال طلا دست پیدا کند.

در این بخش از مسابقات و  در دسته ۱۰۷+ کیلوگرم، سیامند رحمان با مهار وزنه ۲۸۰ کیلویی، به مدال طلا دست یافت. همچنین منصور پورمیرزایی نیز با ثبت رکورد ۲۴۵  کیلوگرم و کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود در این مسابقات پایان داد

این مدال طلا به حکومت چندین ساله سیامند رحمان در مسابقات پارا وزنه برداری قهرمانی آسیا تحکیم بخشید. 

این دو مدال آخرین مدال‌های ایران در این مساباقت بود که به دست آمد. نمایندگان کشورمان مجموعا به ۱۰ مدال (۲طلا، ۵ نقره و ۲ برنز) در رده ی بزرگسالان و یک طلای جوانان در بخش آسیا واقیانوسیه دست یافتند.

در بخش آزاد نیز همین تعداد مدال به نمایندگان ایران اهدا شد و مجموعا در دو بخش آزاد و آسیا - اقیانوسیه، ۲۰ مدال حاصل تلاش کاروان وزنه برداری کشورمان از رقابت‌های ژاپن بود.

captcha
تازه ها
بیشتر