ورزش ایران / شناسه خبر: 84629 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 12:11
|
رقابت‌های وزنه‌برداری معلولین قهرمانی آسیا و اقیانوسیه

یک نقره و برنز دیگر برای ایران

تیم ملی پارا وزنه برداری ایران در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا به یک مدال نقره و برنز دست پیدا کرد.

ایران ورزشی آنلاین / نمایندگان کشورمان به مدال‌های نقره و برنز رقابت‌های وزنه‌برداری معلولین قهرمانی آزاد آسیا و اقیانوسیه در ژاپن دست یافتند.

در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری آزاد قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در ژاپن در حال برگزاری است، نمایندگان کشورمان در دسته 107 کیلوگرم کشورمان به مدال‌های نقره و برنز دست یافتند.

علی‌اکبر غریب‌شی با مهار وزنه‌های ۲۲۲، ۲۳۰ و ۲۳۸ کیلویی به عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت. همچنین سامان رضی، دیگر نماینده‌ کشورمان در این دسته با ثبت رکورد ۲۲۲ کیلوگرم نشان برنز این مسابقات را بر گردن آویخت.

تا ساعاتی دیگر دو نماینده سنگین وزن ایران، منصور پور میرزایی و سیامند رحمان بر روی تخته می‌روند.

پیش از این سیدحامد صلحی‌پور طلا گرفته بود. سیدیوسف یوسفی، روح‌الله رستمی و نادر مرادی موفق به کسب 3 مدال نقره برای ایران شده بودند. ایزدی نیز برنز بزرگسالان و طلای جوانان را کسب کرده بود. امیر جعفری نیز در دسته 65 کیلوگرم چهارم شده بود. صمد عباسی نیز اوت کرده بود.

رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی معلولین در دو بخش آزاد و آسیا - اقیانوسیه به عنوان یکی از مراحل گزینشی حضور در پارالمپیک 2020، از 17 تا 21 شهریور در شهر کیتاکیوشو برگزار می‌شود.

نمایندگان کشورمان به مدال‌های نقره و برنز رقابت‌های وزنه‌برداری معلولین قهرمانی آزاد آسیا و اقیانوسیه در ژاپن دست یافتند.

ص5

captcha
تازه ها
بیشتر