فوتبال ایران / شناسه خبر: 84590 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 16:36
|
شاید همه تیم‌های فدراسیون غیر از تیم‌ملی آل‌اشپورت بپوشند

تیم ملی با آدیداس‌های انباری تا جام ملت‌ها

در حالی که فدراسیون فوتبال از توافق نهایی با آ‌ل‌اشپورت خبر داده بود به ناگاه اعلام کرد هنوز چیزی نهایی نشده تا مشخص شود مشکلات کی‌روش با این برند همچنان برای‌شان مانع بزرگی است.

ایران ورزشی آنلاین / همان روز که مصاحبه هدایت ممبینی مسوول بازاریابی فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه برای تامین البسه تیم‌های ملی با برند آل‌اشپورت به توافق رسیده‌اند در سایت فدراسیون منتشر شد، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی با لباس‌های آدیداس قبلی تمرینات شان را آغاز کردند. چند روز بعد بیانیه دیگری با این مضمون منتشر شد که:«فرآیند مناقصه البسه تیم ملی هنوز به اتمام نرسیده و تا زمانی که فدراسیون به یک توافق نهایی با یکی از برندهای معتبر در این زمینه برسد،باید از تمامی اقلامی که در حال حاضر در اختیار فدراسیون قرار دارد و از سرمایه موجود در زمان و مکان مناسب استفاده شود.»

هر چند در تمام تمرینات بازیکنان و کادر فنی لباس های آدیداس را به تن داشتند اما در اتفاقی عجیب، سه بازیکن تیم ملی در نشست خبری روز پنج‌شنبه با البسه آلشپورت شرکت کردند و دوباره در هنگام تمرین با لباس‌های مارک آدیداس ظاهر شدند.این اتفاق در روزهای آینده تکرار نشد و در نهایت فدراسیون با اطلاعیه پایانی که تاکید داشت فرایند انتخاب اسپانسر تیم ملی فوتبال به پایان نرسیده و اعلام کرد کماکان تیم ملی آدیداس به تن می‌کند.

از سوی دیگر، مسوول آل‌اشپورت در خاورمیانه نیز صحبت درباره همکاری با فدراسیون و تیم ملی فوتبال را به هفته آینده موکول کرد و کلامی درباره توافق و همکاری احتمالی جدید به زبان نیاورد.

به نظر می‌رسد همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد،کی‌روش یکی از مخالفان این قرارداد است و برای حل چنین موضوعاتی، فعلا از امضای قرارداد دست نگه داشته اما در مصاحبه‌های خود کلامی درباره این اتفاق صحبت نکرده است.

با این حساب هیچ بعید نیست بقیه تیم های زیرمجموعه فدراسیون فوتبال از البسه آل‌اشپورت استفاده کند اما تیم ملی از همان لباس های باقیمانده در انبارش با برند آدیداس بهره ببرد و این مساله تا پایان جام ملت‌ها ادامه داشته باشد.

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر