فوتبال ایران / شناسه خبر: 84573 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 16:03
|
بازیکنان زیادی را در اختیار نداریم

شفر: شایعه و گمانه‌زنی کمکی به استقلال نمی‌کند

شفر برای اینکه بتواند تیم السد را شکست دهد شاید به یک معجزه نیاز داشته باشد.

ایران ورزشی آنلاین / استقلال این روزها شرایط خوبی ندارد، شفر سرمربی آلمانی استقلال هم با اشاره به همین نکته در خصوص شرایط فعلی این تیم اینطور اظهارنظر می کند: «در حال حاضر به بهترین شکل ممکن خود را آماده می‌کنیم اما این مطلوب‌ترین شرایط ممکن برای ما نیست. ما ۷ بازیکن ملی پوش (همراه با طارق همام) را در حالی در اختیار نداریم که جزو کاندیداهای یازده بازیکن اصلی ما هستند. می‌توانم بگویم این اتفاق جالب نیست اما باید یک تعریف و تمجید از تیم خود داشته باشم که حتی در این شرایط، بسیار سخت و با تمرکز تمرین می‌کند. من می‌توانم به هواداران قول بدهم که بازیکنان جوان و با استعداد خوبی در اختیار داریم و آن‌ها در آینده نزدیک به بهترین‌های استقلال تبدیل خواهند شد.»

سرمربی استقلال در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به عملکرد خوب آبی‌ها در فصل گذشته  می گوید: «فصل گذشته بسیار خوب به پایان رسید و پس از آن تیم ما چند تکه شد. فصل جدید را با مشکلات بسیاری شروع کردیم که حتی نمی‌توانم تعداد آنها را بشمارم. حالا هم تعجبی ندارد که بیشتر از قبل برخی دوستان برای دادن نصیحت و مشورت جلو می‌آیند و کسانی هم هستند که غرض ورزانه صحبت می‌کنند اما ما استقلال هستیم و اگر شما یکی از بهترین باشگاه ها باشید، همواره با چنین دست افرادی رو به رو خواهید بود. من فقط این را می‌توانم بگویم که اگر استقلال را دوست دارید، لطفا این را مد نظر داشته باشید که حمایت و صحبت‌های مثبت بهترین راه برای کمک به تیم و باشگاه محبوبتان است. توهین، شایعات، گمانه زنی ها و غیره کمکی به پیشرفت استقلال نمی‌کند.»

شفر با اشاره به دیدار برگشت استقلال برابر السد در دوحه  نیز اینطور می گوید:« ما تسلیم نمی‌شویم و می‌خواهیم در قطر با نتیجه مناسب برنده مسابقه باشیم و به مرحله بعد برویم. ما در حال ساخت تیم جدیدی هستیم. همه سعی و تلاش ما این است که بهترین برنامه و آماده سازی را برای مسابقات پیش رو در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم اما می‌دانیم که کار راحتی در پیش نداریم.»

سرمربی استقلال صحبت های خود را اینطور به پایان می برد: «کادر جدید مدیریتی باشگاه، من و همه اعضای کادرفنی باید موانع زیادی را از پیش رو برداریم و با مشکلات زیادی مبارزه کنیم. روزهایی را پشت سر گذاشتیم که فکر می‌کردیم یک قدم بزرگ در مسیر درست برداشتیم اما ناگهان مشکل دیگری از جای دیگری پدیدار می شود. به همین دلیل ما باید همکاری بسیار خوبی داشته باشیم و کار سخت و وفاداری همه ما شرط موفقیت در آینده است. ما و باشگاه به خوبی یکدیگر را حمایت می کنیم و هر کس در هر شرایطی هر کمکی که از دستش بر بیاید، انجام می دهد و این قطعا یک اتفاق بسیار خوب در شرایط سخت است. با هم به پیش می‌رویم و همین موضوع اولویت اصلی در باشگاه و تیم است. بازیکنان بسیار به یکدیگر نزدیک شدند، به خوبی یکدیگر را حمایت می کنند و با هم در قالب تیم جلو میروند اما برای بهتر شدن و پیشرفت بیشتر به زمان نیاز دارند.»

210-190-10

کلیدواژه
استقلال
شفر
captcha
تازه ها
بیشتر