فوتبال ایران / شناسه خبر: 84566 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 15:34
|
سرمایه‌ای که دیر بجنبی می‌سوزد

چه کسی می‌تواند از قائدی مراقبت کند؟

این روزها باید نگران نوع رفتارهای قائدی بود. سرمایه‌ای که دیر بجنبی برای همیشه می‌سوزد.

ایران ورزشی آنلاین / روزی که سر و صدای ورزشگاه باعث می‌‌شد تا منصوریان از قائدی بخواهد گرم کند و بعد از چند دقیقه این بازیکن ریز نقش به زمین می آمد، خیلی‌ها نگران روزی شدند که این صدای دست و هورا کشیدن ها قائدی کم سن و سال را از آنچه واقعیت فوتبال است، دور نکند. اما از آنجایی که در این فوتبال بارها اشتباهات تکرار می شود و هیچ مجالی برای جلوگیری از این اشتباهات نیست، قائدی هم زودتر از تصور از چارچوب معقولی که باید در آن قرار می گرفت بیرون آمد و در همان هیاهوهای کاذب دچار دردسر شد. تصادف این بازیکن گرچه می‌توانست یک حادثه تلقی شود اما از آنجایی که یکسری حواشی در دل این تصادف وجود داشت، خیلی این تصادف شکل یک حادثه را به خود نگرفت و ذهن ها سمت وسوی حاشیه‌های این بازیکن رفت. قائدی جوان که بنا براقتضای سنش علاقه خاصی دارد که محور توجه باشد، از آن اتفاق درس جدیدی نگرفت و بازهم با یکسری رفتارها نشان می دهد که نیاز به مراقبت بیشتری دارد تا فوتبالش تحت تاثیر حواشی بیش از حد قرار نگیرد.

البته شفر مربی با تجربه ای است و سعی می کند که با تنیبه به موقع به قائدی یادآوری کند که کجا قرار دارد مثل تنبیهی که فصل پیش شفر برای او در نظر گرفت. شفر برای مدت یک هفته قائدی را به تیم امیدهای باشگاه تبعید کرد تا این بازیکن به جای درخشش در ترکیب استقلال اولین بار سوژه خبرهای منفی رسانه ها شود. قائدی بعد از یک هفته برگشت و کم کم داشت خود را به ترکیب استقلال تحمیل می کرد که یک اتفاق عجیب او را برای مدتی طولانی از فوتبال دور کرد؛ قائدی برای گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل به بوشهر سفر کرد و در این شهر تصادف شدیدی کرد و به جز اینکه خودش تا پایان فصل خانه نشین شد یکی از کسانی که در ماشین او بود هم فوت کرد و همه این ها باعث شد که حواشی این اتفاق عجیب همچنان دنبال او باشد.

نکته عجیب این که در این مدت حتی ظاهر قائدی هم بیشتر از فوتبالش رسانه ای شده است، مدل موی عجیب او در اردوی تیم ملی امید باعث شد هرگز بازی این بازیکن مورد توجه قرار نگیرد در حالی که او استعداد نابی دارد و شاید با انتخاب یک روش درست می توانست به بازیکن تاثیرگذاری برای استقلال تبدیل شود. حالا که چند روزی است حواشی عجیب دست از سر قائدی برداشته است، شاید بهتر باشد او یک بار برای همیشه برای آینده اش تصمیم بگیرد که این بار با فوتبال تیتر یک شود نه با اخبار عجیب.

قائدی استعدادی در فوتبالش دارد که اگر همین امروز هم تصمیم بگیرد فوتبال بازی کند و برای شغلش وقت بگذارد، می توانیم انتظار داشته باشیم او به زودی به ترکیب استقلال اضافه شود و خط آتش آبی ها را قدرتمندتر از گذشته کند. برهانی  به عنوان یک مهاجم قدیمی که سرد و گرم این فوتبال را به خوبی چشیده است در مورد قائدی  و رفتارهایش اینطور می گوید: «هیچ کس به اندازه خود او نمی تواند کمک کند تا درست تصمیم بگیرد. قائدی و هر بازیکن دیگر باید خودشان مسیر درست را انتخاب کنند تا فوتبال‌شان تحت تاثیر حواشی قرار نگیرد.» برهانی درست می گوید هیچ کس به اندازه خود فرد نمی تواند به خودش کمک کند اما برای بازیکنانی به سن و سال قائدی که دنیای دیگری را در زندگی خود تجربه می کنند شاید لازم باشد یک مشاور دلسوز راه و چاه را به او نشان دهد.

560-670-10

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر