ورزش ایران / شناسه خبر: 84563 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 14:52
|

زهرا نعمتی، بهترین ملی‌پوش ایران در جاکارتا از نگاه IPC

سایت کمیته ملی پاراالمپیک در گزارشی از رشته تیر و کمان به عملکرد زهرا نعمتی در سال های اخیر پرداخته است.

ایران ورزشی آنلاین / وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار گزارشی از رشته تیراندازی با کمان به حضور زهرا نعمتی در بازی‌های پاراآسیایی پرداخت.

بر اساس تحلیلی که کمیته بین‌المللی پارالمپیک IPC، از رشته تیراندازی با کمان در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است از زهرا نعمتی، به عنوان شناخته شده و موفق‌ترین ملی‌پوش ایرانی که به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اعزام می‌شود، یاد شده است.

در بخشی از این گزارش، آمده است:» زهرا نعمتی که در المپیک ریو ۲۰۱۶، پرچمدار کاروان کشور خود بود و در میان کمانداران غیرمعلول به رقابت پرداخت، در پارالمپیک ریو نیز با گذشتن از سد حریف چینی به دومین نشان طلای خود بعد از لندن دست یافت.

او همچنین در رقابت‌های قهرمانی جهان سال ۲۰۱۷ نیز، وو چونیان، حریف چینی خود را شکست داد و سومین مدال طلای جهانی را بر گردن آویخت. در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا نیز، این دو رقیب با یکدیگر روبه رو خواهند شد.»

در گزارش سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک به مسابقات ریکرو انفرادی آزاد مردان اشاره شده است؛ رقابتی که غلامرضا رحیمی دارنده مدال طلای پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو باید «ژائو لی ژو» از چین قهرمان حال حاضر جهان روبرو شود.

 

5/ 670

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر