فوتبال ایران / شناسه خبر: 84557 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 14:29
|
طلسم فروش الکترونیکی بلیت شکسته شد

خرید بلیت پرسپولیس – نساجی با شماره ملی

هواداران می‌توانند برای خرید بلیت‌های این مسابقه به سایت www.Gishe3.ir مراجعه کنند.

ایران ورزشی آنلاین / موانع زیادی برای شروع دوباره فروش الکترونیکی بلیت، بر سر راه باشگاه‌ها قرار داشت اما بالاخره این پروژه از بازی پرسپولیس- نساجی، آغاز شده است. فروش بلیت الکترونیک بازی‌های پرسپولیس از یک روز قبل از بازی و برای بازی با نساجی قائمشهر از یک روز پیش از برگزاری این مسابقه آغاز شد و هواداران می‌توانند برای خرید بلیت‌های این مسابقه به سایت  www.Gishe3.ir  مراجعه کنند.

بر این اساس از امکان خرید بلیت بازی با نساجی قائمشهراز طریق سایت www.Gishe3.ir  فراهم شده است. هواداران در صورت در اختیار داشتن کارت بانکی دارای رمز دوم می توانند با مراجعه به این سایت نسبت به خرید بلیت بازی در جایگاه مورد نظر خود اقدام کنند و ضمن ارایه کد ملی خود، پس از تکمیل فرایند خرید کد پیگیری دریافت خواهند نمود. هواداران به منظور حضور در ورزشگاه حتماً باید این کد پیگیری و کارت ملی خود را همراه داشته باشند تا بلیت بازی را دریافت کنند.

البته در کنار فروش الکترونیکی، بلیت‌های این بازی در گیشه‌های فروش بلیت ورزشگاه آزادی هم انجام خواهد شد و علاقمندان برای حضور در این بازی می‌توانند از گیشه هم بلیت تهیه کنند.

باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال طرحی را برای فروش الکترونیکی بلیت، مدنظر دارند که هنوز به تصویب نهایی نرسیده است اما در صورتی که اقدامات مربوط به تصویب نهایی آن انجام شود، احتمالاً هواداران می‌توانند از امکاناتی چون خرید بلیت همه مسابقات تیم محبوب خود با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند و وضعیت هواداران حاضر در ورزشگاه‌ها ساماندهی بهتری پیدا کند.

 

10 – 220

captcha
تازه ها
بیشتر