ورزش ایران / شناسه خبر: 84553 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 14:26
|
رقابت های اسکیت قهرمانی آسیا – کره جنوبی

دشت اولین برنز و قطعی شدن دو مدال دیگر

در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا، ملی پوش اسکیت ایران به مدال برنز رسید و تیم های اینلاین هاکی هم با دومین پیروزی مدال خود را قطعی کردند.

ایران ورزشی آنلاین / بازیکن تیم ملی اسکیت سرعت ایران موفق به کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی در ماده وان لپ شد. در ادامه مسابقات هجدهمین دوره رقابت های اسکیت قهرمانی آسیا در کره جنوبی، محمد صالحی بازیکن تیم ملی اسکیت سرعت در ماده وان لپ، پس از پشت سر گذاشتن حریفان خود از 16 کشور آسیایی، به فینال مسابقات وان لپ رسید. او در فینال با رقیبانی از کشورهای کره جنوبی، تایوان و هند به رقابت پرداخت و مقام سومی این مسابقات را از آن خود کرد و مدال برنز را بر گردن آویخت.

این اولین اسکیت بازان ایران در این رقابت‌هاست که البته در روزهای آینده قطعا به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. کما اینکه هر دو تیم ایران همین حالا هم مدال برنز خود را در رشته اینلاین هاکی قطعی کرده اند.

دومین پیروزی متوالی برای تیم‌های اینلاینهاکی

تیمهای ملی اینلاین هاکی مردان و زنان ایران دیدارهای دوم خود در مسابقات قهرمانی آسیا را هم با برتری به اتمام رساندند.

در ادامه رقابتهای اینلاین هاکی قهرمانی آسیا که در ناموان کرهجنوبی در حال پیگیری است، دو تیم زنان و مردان ایران در دومین دیدارهای خود به ترتیب مقابل هند و کرهجنوبی قرار گرفتند.
بر همین اساس تیم ملی مردان ایران موفق شد با نتیجه 5 بر 2 مقابل کره جنوبی به برتری برسد. تیم ملی اینلاین هاکی مردان ایران صبح امروز و در نخستین دیدار خود، سنگاپور را با نتیجه 9 بر صفر از پیش برداشته بود.
با این نتایج تیم ملی ایران راهیابی به مرحله دوم این مسابقات، مدال برنز خود را قطعی کرد. در مرحله دوم مسابقات اینلاین هاکی قهرمانی آسیا، سه تیم به صورت دورهای برای مشخص شدن رتبههای اول تا سوم با یکدیگر پیکار خواهند کرد.
همچنین تیم ملی بانوان ایران در دومین دیدار خود در این مسابقات، موفق شد 3 بر صفر هند را شکست بدهد. تیم ملی بانوان ایران در نخستین پیکار خود، صبح امروز(دوشنبه) چین را با نتیجه 4 بر یک شکست داده بود.
کاوه صدقی سرمربیگری دو تیم را بر عهده دارد. همچنین مارینا فاگوا، مربی تیم بانوان و کریستین مولر، مربی تیم ملی آقایان اینلاین هاکی ایران نیز هستند.

4 /250

captcha
تازه ها
بیشتر