فوتبال ایران / شناسه خبر: 84552 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 14:28
|

برانکو خطاب به بازیکنان پرسپولیس: قبل از الدحیل باید نساجی را شکست بدهیم

برانکو از شاگردانش خواسته که بجای فکر کردن به بازی با الدحیل، تمرکزشان را روی شکست دادن نساجی بگذارند.

ایران ورزشی آنلاین / بازی با الدحیل آنقدر مهم است که نمی‌شود به آن فکر نکرد. با این حال برانکو ایوانکوویچ ذهن خود را روی بازی چهارشنبه برابر نساجی متمرکز کرده و وانمود می‌کند که اصلا حواسش به حریف قطری نیست. این دقیقا چیزی است که او از بازیکنانش هم خواسته و سعی کرده اهمیت بازی با نساجی را که شاید در نگاه اول آسان به نظر برسد، برای آنها توضیح بدهد.

او پیش از آخرین تمرین پرسپولیس که صبح امروز برگزار شد، طبق عادت بازیکنانش را دور خود جمع کرد و بعد از تشریح برنامه‌های تمرینی، از سختی‌های بازی با تیم نکونام برایشان گفت: «اصلا فکر نکنید حریف ساده‌ای داریم که راحت شکستش می‌دهیم. اتفاقا نساجی تیم قدرتمندی است که خیلی خوب دفاع می‌کند و باید بگویم خودتان را برای یک روز سخت آماده کنید. همه‌ی تمرکزتان را روی این بازی بگذارید و به هیچ چیز دیگری فکر نکنید.»

با همین مقدمه، تمرین سوت خورد اما انگار بازیکنان حرف‌های سرمربی را جدی نگرفته بودند که با شوخی‌هایشان الدحیل را دست می‌انداختند و برای بازیکنان این تیم کری می‌خواندند. یکی از شوخی‌هایشان با حریف قطری هم این بود که با در دست گرفتن نیزه‌های مخصوص تمرین، ژست پرتاب‌گرهای نیزه‌ را به خود گرفته بودند و می‌گفتند الدحیل در تیرس آنهاست.

همین رفتار آنها باعث تذکر دوباره‌ی برانکو ایوانکویچ شد و او با فریاد از قرمزپوشان خواست که غیر از بازی با نساجی، به هیچ بازی و هیچ چیز دیگری فکر نکنند: «قرار شد تمرکزتان روی بازی با نساجی باشد. می‌دانم که برای شکست دادن الدحیل اشتیاق دارید ولی ما این هفته یک بازی سخت دیگر هم داریم و قبل از الدحیل، باید نساجی را شکست بدهیم.»

در ادامه بازیکنان در اختیار مارکو بدنساز قرار گرفتند و ایگور هم شروع کرد به تمرین با دروازه‌بان‌ها. فوتبال تحت فشار در نیمه‌ی زمین، پاس‌کاری‌های بلند، انتقال توپ از دفاع به حمله، تغییر جریان بازی، سانتر از کناره‌ها و شروع مجددها از دیگر برنامه‌های آخرین تمرین پرسپولیس بود.

2 – 300

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر