ورزش ایران / شناسه خبر: 84540 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 13:06
|

مشکلات ارزی گریبان تکواندو را گرفت/ سفر به انگلستان روی هوا

سفرهای برون مرزی برای ورزش حالا تبدیل به یک بحران جدی شده است. بعد از کشتی حالا نوبت به وزنه برداری و تکواندو رسیده تا این شرایط سخت را تجربه کنند.

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی تکواندو بدون دو تکواندوکار خود برای اخذ روادید سفر به انگلستان راهی ترکیه شد اما حالا شنیده می شود که این سفر ممکن است انجام نشود.

مرحله چهارم از سری رقابتهای گرندپری تکواندو در سال ۲۰۱۸، طی روزهای ۲۷ تا ۳۰ مهرماه به میزبانی انگلستان در منچستر برگزار می شود و تیم ملی کشورمان باید برای گرفتن ویزا انگلستان راهی ترکیه می شد.

مشکلات ارزی حاکم بر کشور که این روزها بخش‌های مختلف را درگیر کرده، گریبان تکواندو را هم گرفت و سفر روز یکشنبه تیم ملی به ترکیه در آستانه لغو شدن بود که برخی رایزنیها باعث شد اقدام اولیه برای اخذ روادید صورت گرفته و سپس در مورد سفر به انگلستان و مشکلات مربوطه به آن تصمیم گیری شود. شنیدهها حاکی از آن است که در کنار مشکلات ارزی، برخی مسائل دیگر هم در مسیر سفر تکواندو به ترکیه وجود داشت که خوشبختانه خیلی زود رفع شد.

در نهایت تیم ملی تکواندو عصر یکشنبه راهی ترکیه شد و همین تاخیر در اعزام، باعث شد مشکل خروجی سعید رجبی و ابوالفضل یعقوبی حل نشود و این دو در تهران بمانند تا در فرصتی دوباره برای اخذ روادید آنها اقدام شود.

تیم ملی تکواندو امروز به تهران بازمی گردد و تمرینات خود را از سر می گیرد.

ماجرای سفرها به بحرانی برای ورزش تبدیل شده و آرام آرام تمامی فدراسیون‌ها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد ابتدا فدراسیون کشتی وارد این داستان شد و بعد وزنه برداری، تنیس روی میز و حالا هم تکواندو دچار این بحران جدی شده‌اند.

 

250/5

captcha
تازه ها
بیشتر