فوتبال ایران / شناسه خبر: 84534 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 11:27
|

شایعه تکراری در مورد بشار رسن/ می‌خواهد برود؟

اصرار شایعه‌ها بر جدایی بشار رسن عجیب است وقتی مدیر برنامه‌های او مدام از تمایل این بازیکن برای تمدید قرارداد با پرسپولیس می‌گوید.

ایران ورزشی آنلاین / در سمتِ مقابلِ ادعای مدیر برنامه‌های بشار رسن که از تمایل و حتی توافق شفاهی او برای تمدید قرارداد خبر داده بود، شایعه‌ی جدایی این بازیکن را می‌شنویم. جالب اینکه این بار دیگر مشتریان او را به طور مشخص معرفی نکرده‌اند اما در خبرهایشان می‌خوانیم که این بازیکن عراقی از چند تیم عربی و یک تیم ترکیه‌ای پیشنهاد دارد و تمایلش به رفتن است.

گفتند او حتی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای مذاکره را نپذیرفته چرا که نه از شرایط زندگی‌اش در تهران راضی است و نه حق و حقوق دو ساله‌اش را پرداخت کرده‌اند. این در حالی است که غیر از همان 25 هزار دلار، بشار رسن بابت فصل پیش طلبی ندارد و فقط می‌ماند پول قرارداد این فصل او که آن را هم باشگاه قول داده تا پیش از بازی با الدحیل پرداخت خواهد کرد. قرارشان هم این است که بعد از پرداخت مطالبات رسن، مدیر برنامه‌های اصلی این بازیکن که از تمایل او برای ماندن در پرسپولیس گفته، به صورت تلفنی با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کند و در صورت توافق، برای امضای قرارداد جدید به تهران بیاید.

2 – 180

captcha
تازه ها
بیشتر