فوتبال ایران / شناسه خبر: 84532 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 11:30
|

ایران ورزشی آنلاین / چهارشنبه 21/6/97، هفته ششم هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت 20:30، ورزشگاه آزادی تهران

داور: رضا کرمانشاهی

کمک‌ها: سعید قاسمی، حسن یوسفی

نگاه فنی: این بازی چند روز است آغاز شده. از همان موقع که سرمربی نساجی ادعا کرد برانکو جاسوس فرستاده به تمرین تیمش و این ادعای او، بازی را پیش از سوت داور به حاشیه برد. حالا فکر کنید در چنین جوی پرسپولیس در نساجی باید مقابل هم بایستند. آنهم در حالی که برای روحیه دادن به تیم برانکو، هواداران پرسپولیس حتما ورزشگاه را پر خواهند کرد و تقابل‌شان با نکونام استقلالی و مهدی هاشمی‌نسب که خیلی‌هایشان شاید هنوز از او کینه به دل دارند، می‌تواند حاشیه‌ای تازه را به بازی تزریق کند.

برانکو و تیمش اما فارغ از این هیاهو، به این فکر می‌کنند که فاصله‌شان با پدیده‌ی صدرنشین را به حداقل برسانند و برای رسیدن به این هدف، باید هر سه امتیاز بازی را از نساجی بگیرند. سه امتیازی که آنها را به رده‌ی دوم جدول و یکقدمی پدیده می‌رساند. با این حال ساده‌لوحانه است که با تکیه به نام و سابقه‌ی حریف، یک پیروزی پرگل را برای قرمزهای پایتخت متصور شویم. درست است که نساجی در ۵ بازی گذشته‌اش فقط یک برد داشته اما بازی تدافعی این تیم قطعا پرسپولیس را به دردسر انداخت و از سوی دیگر تیم برانکو باید مراقب ضدحملات حریف باشد.

چهره ویژه: گادوین منشا (90)

قدرت بدنی منشا شاید راه خوبی باشد برای نفوذ به دفاع چندلایه‌ی نساجی. به ویژه که بازگشت به ترکیب اصلی هم انگیزه‌ای تازه به این مهاجم نیجریه‌ای داده و او قرار است گلزنی به الدحیل را مقابل نساجی تمرین کند.

چهره ویژه: محمد عباس‌زاده (24)

بازگشت به پرسپولیس همان آرزویی است که عبا‌س‌زاده هرگز کتمانش نکرده و در این بازی هم با همین هدف و برای خودنمایی پیش چشم برانکو به زمین می‌آید اما آیا توان مغلوب کردن بهترین خط دفاعی لیگ را هم دارد؟

ترکیب احتمالی پرسپولیس: دروازه‌بان: بوژیدار رادوشویچ، مدافعان میانی: سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مدافعان کناری: محمد انصاری، حسین ماهینی، هافبک‌ها: کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، مهاجمان: گادوین منشا، علی علیپور

ترکیب احتمالی نساجی: دروازه‌بان: حامد لک، مدافعان: فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، حمیدرضا دیوسالار، حامد شیری، هافبک‌ها: محمد آبشک، علی‌اصغر عاشوری، مهرداد عبدی، جورجی گولسیانی، علی شجاعی، مهاجم: محمد عباس‌زاده

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر