فوتبال ایران / شناسه خبر: 84511 / تاریخ انتشار : 1397/6/19 17:39
|
امیدوارم تا جایی که امکانش باشد کی‌روش در تیم ملی بماند

درخواست شفاف قدوس: می‌خواهم مقابل ازبکستان بازی کنم

با اینکه سامان قدوس تمرینات اردوی تهران را از دست داد و پای پرواز به جمع ملی پوشان پیوست اما اشتیاق زیادی برای بازی کردن در دیدار با ازبکستان دارد.

ایران ورزشی آنلاین /سامان قدوس که تنها دو روز بعد از امضای قرارداد با امی ین برای این تیم بازی کرد و گل زد درباره حضورش در این باشگاه به یک سایت سوئدی گفت:«واقعا آنها می‌خواستند که بازی کنم و خیلی سریع به هر طریقی به ترکیب تیم برسم.رسیدن من به امی ین کمی زمان برد اما در این مسیر مشکلاتی نیز وجود داشتند.سرمربی از من پرسید آیا از نظر روانی و فیزیکی آماده هستم که پاسخ مثبت را به طور مطلق دادم.او تصمیم به بازی دادن من گرفت و از این بابت خیلی خوشحال بودم.با گلزنی در نخستین بازی از سرمربی قدردانی کردم.»

سامان درباره زندگی به سبک فرانسوی هم می گوید:«اینجا مردم مهربانی هستند و ارتباط خوبی با آنها دارم. شهری واقعا فوق‌العاده است، البته الان در هتل زندگی می‌کنم و کارهای روزانه با مشکلاتی مواجه است.همچنان پس از پایان تمرین‌ها ژیمناستیک و کارهای دیگری انجام می‌دهم.زمانی که در خانه‌ام مستقر شوم شرایط بهتر خواهد شد.همچنین حضور امیل کرافت، بازیکن تیم ملی فوتبال سوئد در باشگاه امی ین فرانسه کمک زیادی به من کرد. او هم همانند من فرانسوی نمی‌داند اما به اتفاق هم یاد می‌گیریم.»

قدوس که گفته سبک بازی تیمش او را یاد مدل بازی تیم ملی می اندازد خیلی شفاف ردباره بازی ازبکستان حرف می زند:«روشن است که می‌خواهم بازی کنم. کارلوس کی‌روش مربی صادقی است. ی‌داند زمانی که شما پرواز طولانی دارید خسته هستید اما می‌خواهم در هر بازی به ویژه تیم ملی به میدان بروم.باید ببینیم چه اتفاق‌هایی رخ می‌دهند و بازی کنم یا نه، من پیش خواهم رفت.»

سامان شانس قهرمانی ایران در جام ملتها را زیاد می داند و حرف جالبی درباره قرارداد نبستن کی روش با فدراسیون دارد:«این واقعا روی من تاثیر می‌گذارد زیرا به لطف کی‌روش توانستم در تیم ملی ایران حضور یابم.خوشحال و قدردان کارهایی که برای من کرد هستم.کی‌روش در قامت سرمربی، فوق‌العاده است.امیدوارم برای مدت طولانی و تا جایی که امکانش باشد در تیم ملی ایران بماند.»

 

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر