فوتبال ایران / شناسه خبر: 84498 / تاریخ انتشار : 1397/6/19 17:31
|
واکنش باشگاه پرسپولیس با شایعات جاسوس‌بازی:

برای بازی‌های مهم‌تر جاسوس نداشتیم، حالا داشته باشیم؟

باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که اگر به بحث جاسوس فرستادن برانکو دامن زده شود، حتماً موضوع را پیگیری و از اعتبار پرسپولیس و برانکو دفاع می‌کند.

ایران ورزشی آنلاین / برای نخستین بار است که اتهام جاسوس فرستادن برانکو بر سر تمرین تیم نساجی مطرح شده. اتهامی عجیب و وصله‌ای که حداقل به برانکو ایوانکوویچ نمی چسبد. باشگاه پرسپولیس هم اتفاقاً واکنش جالبی به این ماجرا نشان داده است. پرسپولیسی‌ها می‌گویند برانکو به اندازه‌ای به دانش و اطلاعات خود متکی است که نیازی نمی‌بیند بخواهد برای رسیدن به خواسته‌اش از جاسوس استفاده کند!

حسین خبیری، به عنوان مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در همین رابطه می‌گوید: «خوشبختانه سرمربی پرسپولیس اطلاعات و دانش بالایی دارد و نیازی ندارد کسی را سر تمرین تیمی بفرستد چرا که او با همکارانش و با دیدن بازی‌های هر تیمی به نقاط ضعف و قوت رقبا پی می‌برد. برانکو در بازی‌های بین‌المللی و مهم‌تر چنین کاری انجام نداده است حالا بیاید برای این بازی‌ها این کار را انجام دهد؟ کسانی که چنین اتهامی را زده‌اند باید آن را اثبات کنند.»

جاسوس بودن فرد مشکوکی که در ماشین، تمرینات نساجی را می‌پایید، یک بحث و از طرف برانکو بودنش، یک بحث دیگر. خبیری در این رابطه تأکید می‌کند: « اگر آنها به جاسوس‌بازی اصرار دارند و اینکه جاسوس از سمت برانکو یا پرسپولیس بوده ما هم این موضوع را پیگیری می‌کنیم. اگر آنها به این مسئله به صورت جدی دامن بزنند ما در باشگاه پرسپولیس هم به صورت جدی این مسئله را پی خواهیم گرفت تا از اعتبار پرسپولیس و برانکو دفاع کنیم.»

 

 

2 – 220

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر