فوتبال ایران / شناسه خبر: 84492 / تاریخ انتشار : 1397/6/19 16:46
|
این بار هواداران را راضی‌تر می‌کنیم

کوپر: بازی‌های ایران در جام جهانی را دیده‌ام

سرمربی آرژانتینی تیم ملی ازبکستان در دومین تجربه هدایت این تیم باید با ایران بازی کند. کوپر گفته تلاش می‌کنند در این بازی هواداران ازبک را راضی کنند.

ایران ورزشی آنلاین /هکتور کوپر سرمربی تیم ملی ازبکستان در دومین تجربه هدایت این تیم مقابل ایران قرار می گیرد.این مربی آرژانتینی در نشست خبری پیش از بازی مقابل ایران گفت:«این دومین بازی دوستانه ای است که برگزار می‌کنیم.تصمیم دارم برخی از چیزها را در این بازی نیز تکرار کنم.به دنبال ادامه پروسه خود هستیم و بازیکنان جدیدی را در میدان خواهید دید.بازیکنانی که در بازی قبلی با سوریه حضور نداشتند.بازی‌های ایران در جام جهانی 2018 روسیه را دیدیم. تیمی قدرتمند است و کارلوس کی‌روش از سال‌های قبل با این تیم کار می‌کند.»

کوپر که در جام جهانی همراه با تیم ملی مصر نتایج خوبی نگرفت و برکنار شد ادامه داد:«منتظر تیمم برای بازی با ایران هستم و انتظار دارم منسجم باشد. ما باید در چنین بازی‌هایی خود را مهیای حضور قدرتمند در جام ملت‌های آسیا و جام جهانی 2022 قطر کنیم.»

سرمربی ازبکستان سپس با اشاره دوباره به قدرت تیمی ایران گفت:«ایران تیمی قدرتمند است و به آنها احترام می‌گذاریم. از سویی ما در خانه و پیش چشمان هواداران‌مان بازی می‌کنیم. در مصاف با سوریه بازی ما خیلی خوب پیش نرفت اما در بازی فردا(سه شنبه) مقابل ایران تلاش می‌کنیم هواداران راضی‌تر باشند.»

 

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر